şükela:  tümü | bugün
 • hani bazı insanlar vardır, gözlerinin içi güler. siz de onları izlerken gülmeden edemezsiniz. işte nilgün belgün de o insanlardan. devamlı fıkır fıkır ve koca değiştirmesiyle ünlü komediyen. şarkı da söylüyor.
 • nedense tiyatroda irticalen oyun oynamaya karsidir, (bkz: orta oyunu), bir tekste bagli kalinmasi gerektigini savunur, hic anlam verememisimdir.
 • bir de kitap cikartti. yemekten sonra baslayip 2 saatte biten turden, sahne hayatinin buyuk kismini es gecmis, ama sıkmıyor, vakit gecirmek icin okunabilir. abdullah sahin'den sonra ayten alpman'ın ogluyla evlenmis, ikisinden de birer kizi var. babaannesi rum.
 • aynı zamanda ek$i sözlük zaga zirvesininde yapıldığı 20-(21).12.2003 tarihli zaga programının ba$langıcında biz suserlerin önünde sahnede üzerine okan bayülgenin yumulduğu cilveli tiyatro-kabare oyuncusu.
 • en amiyane tabiriyle kokoşluğunun taa küçük bir kızken bile varolduğunu ve hatta ortaokulda bir öğretmeninin "artist mi olacaksın" lafına maruz kaldığını anlatmış olan, tanınan en bakımlı hatunlardan. yüzünden zaten anlayamazsınız yaşını da elleri de elevermiyor(!) kendisini.
 • derya baykal ın tv8 de sunduğu programa 14 şubatta konuk olan nilgün belgün ve derya baykal diyaloğu beni benden aldı.

  tam kelimesi kelimesine olmasada hemen hemen aşağıdaki gibi cereyan etmiştir bu diyalog:

  db:hayatında ilk defa 14 şubatı yalnız geçiriyosun arkadaşım
  nb:ay evet ahahahahahahaha
  db:neyse canım seneye olur biri inşallah
  nb:ay aslında tamda yalnız değilim. biriyle bi flört durumum var.bir tiyatrocu o da hemde yeni boşandı
  db:ay kız bu ferhan olmasın
  (şerefsizim aklıma geldiydi)
  nb:ahahahahahahahahaha
  db:ben ferhanla birlikteyken ferhan beni senle aldatsaydı kıskaanmazdım valla.biz seninle çok eğlenirdik
  (benim koptuğum andır)
 • şu vakit zaga'da saçmalayan zat.
 • aslında böyle olaylarda türkiyede yaşıyor olmak direk aklıma sanatçıların kendi reklemları için böyle çirkin olayları medya önüne serdiğini getiriyor. belki bu olaydada böyle bir şey düşünürdüm ancak geçen gün bir yerde şans eserii nilgün belgünün telefon konuşmasına şahit oldum ve bu konuda eski tarafsızlığıma geri döndüm sanırım. aslında mağazaya girdiğimde nilgün belgünü belki farketmezdim bile ama şu cümle dinlememe sebep oldu ne yani dayağı yiyip susayımmı? bu cümleyle yanımda dolaşan insana bakınca nilgün belgün olduğunu farkettim. konuşmanın devamında özür dilerlerse affedeceğini başka türlü geri çekilmeyeceğini kendi halinde bir sanatçı olduğunu böyle bir reklama ihtiyacı olmadığını söyledi. tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım beyazıt öztürkün efendiliğine inandığı için programına çıktığından fln bahsetti bu konuşma böyle devam ediyordu .. bi yorum yapamam dediğim gibi türkiyede yaşıyoruz ama en azından ortada bir şiddet varsa ve bu şiddeti yapan türkiyeyi temsil eden birileriyse bunu haklı çıkarabilcek ne olabilirki
 • kendisini döven adam için (bkz: sami dündar)
 • yıllardır kimsenin dokunmadığı ve kapı gibi raporu olan sebnem scheffer'ın "mehmet ali erbil beni taciz etti" iddiasına karşılık, "mehmet ali beni de her dakika mıncıklar. burada önemli olan niyettir" diyen tiyatrocu ve oyuncumuz.

  bu durumda ilgili beyanatı da mehmet ali onu halen mıncıklıyorken yapmıştır!.. iyi de nereye kadar mıncık?(mıncık ne lan)