şükela:  tümü | bugün
  • çok uzun yıllar burberry ve lacoste gibi dünya markalarının pazarlama direktörlüğünü yapmış; öncü ve fark yaratan işleri ile tanınmış bir kişilik. aşkla yaptığı sağlıklı yemekleri, mütevazi tavırları, eğlenceli yüz maskeleri ve aklınıza gelebilecek her konuyu ele aldığı esprili edebi kalemi ile son yıllarda sosyal medyadanın en sevilen kişilerinden olmuştur.
  • oldukça eğlenceli bir instagram hesabı sahibi.
  • sıradaki teşekkürüm bana yanlış yapanlara isimli kitabın yazarıdır kendisi.
    kitabın tanıtım yazısının başlangıcını çok sevdim. demiş ki;
    "her güne gülümseyerek başlamak için bir sebep bulmak, canınızı sıkanları umursamamanız gerektiğini hatırlamak, standart kusursuz hayatlar yerine kendi hayalinizi yaşamanın o kadar da zor olmadığını fark etmek, kendi değerinize, sağlığınıza, huzurunuza sahip çıkmak, herkese yetmek, her işe yetişmek her zaman kolay değil belki. ancak bir yol arkadaşı elinizden tutarsa başka..." işte o yol arkadaşı kim yada ne olacak ona iyi karar vermek lazım, insana dayanıyosun, ölüp gidiyor yada hastalanıyor, kendine faydası olmuyor ki sana yardım etsin. yitip gitmeyen, sonsuzu verene, seni sen yapana, hayat verene yar olmak, dayanmak, güç bulmak lazım.
  • instagramda sürekli suratına sürdüğü bilimum şeylerle karşıma çıkan şahıs.

teyze sen ne sürsen olmaz o surata ya. valla kusura bakma. bunu takip edenlerde de hiç vizyon yok yemin ediyorum.