şükela:  tümü | bugün
  • nillush vintage’ın yeni kraliçesi olabilir. evet evet inanın öyle. bunun için intagrama bakmanız yeterli. yakın zamanın en iyi koleksiyoneri kendisi. ürünlerini sanat eseri gibi yorumlayan onları tiyatral yeteneği ile match edebilen bir kadın. videolarını izlerken hem hayran olup hem de eğlenebiliyorum. öğretici bir içeriğe sahip kendisi.
  • sosyal medyası ayrı; mağazası, ortamı, yer alan parçalar ayrı güzel olan vintage dükkanı. içerisi nasılmış merak edenler şuradan bakılabilir.
  • instagram hesabına bakmamla şoke olduğum dükkan. ürünlerinin kalitesi ve fiyatları nasıldır bilemiyorum ama videoları şahane.

edit: instagram hesabını gizlemiş. bir butik neden hesap gizler ya. herkesin instagram hesabı olmak zorunda mı? o fantastik videoları göremeyeceğim için çok üzgünüm.
  • urun kalitesi iyi ama insan kalitesi gorundugu gibi degil.
    vintage yi o kadar severim bu dukkan da benim cennetim aslinda ama calisanlari oyle yoneten olmasa..
    burasi gayet bencil bir dukkan..
    neden mi? size yasadigim hikayeyi anlatayim. buradan zevkle 1 yil boyunca ara ara alisveris yaptim. nilufer hanim`a annanemin dolabini anlattim mutlaka herseyi buraya tasi ben satin alirim dedi.
    sonrasinda bir kac urun ve kullanmadigim nillush vintageden alinan urunlerini gosterdim calisani gitti arkaya goturdu nilufer hanim`a goturdu danisti.. bunlari alamayiz dedi. bu da olabilir.. (bu arada neyse ki guvenip tum dolabi getirmemisim).. modelini mi begenmediniz dedim hayir dedi markasiz urunler bunlar, eger bagis yapacaksaniz satariz dedi. peki bu para bir yere gidiyor mu yardim icin dedim. hayir diye cevap verdi gozluklu arkadasimiz..
    tamam dedim bu ipekli gomlegi sizden aldim hic giymedim rica etsem bunu satin o zaman bana parasini verirsiniz dedim. o da olmaz bagis yapacaksaniz aliriz dedi..
    degistireyim iceriden birseyle ustunu odiyeyim kullanmiyorum zaten bunu dedim ona da hayir, bana suanda zorla urun satmaya calisiyorsunuz dedi gozluklu beyfendi..
    hersey urun alip satmaya calismak degil. eger bana deseydiniz ki bu parayla biz burs sagliyoruz deseydiniz elimden geleni yapardim ama yuzsuz bir sekilde bedava veriyorsaniz aliriz denilince hersey anlamini kaybediyor. instagram`dan markalasmak icin cici cici konusmalar degil, var olan musterinizin kalbi de onemli sayin nilufer hanim ve ekibi.. biz bunun adina musteri bagliligi diyoruz..