*

• sanat için soyunan güzel bir hanım kızımız.
  • bir scarlett araniyor diye bir yari$ma vardi eskiden ve turkiyeden de bu secilmi$ti..
  • geçen gün sıraselvilerde yürürken yolda gördüm,ama ondanda güzelleri gördüm aynı caddede konuşulacak güzelliğiyse...
  • (bkz: )
  • nefes nefese, sanki herşeyi çok seviyor ve herşeyden çok heyecan duyuyormuşçasına, "yaşamak minik bir çocuk gibi hevesli konuşarak ve bir orman gibi kardeşçesine" stilindeki konuşması, konuşurken bile oynadığını belli etmesi, ayrıca kendine "şiir tadında" bir hava katmaya çalışıp, kenarından da etrafa "ben çok pak, saf bir kızım" mesajı vermeye çalışmasıyla, nefret ettiğim kadın tiplerinden birinin klasik örneklerinden.
  • orhan oguz'un evlilik teklifini canli yayinda (sanirim siyaset meydani'ydi) alan kizimiz, hep o canli yayinda hayir diyemediginden evlenmek zorunda kaldigini dusunmusumdur. orhan'in hastasi gerci o ayri.. (edit: kendime not; orhan babanin oglu mu it?) kim bunlar'da oynadiydi, bi ara da gulsen abi'nin bi turlu evlenemedigi nisanlisi oldu..
  • nilüfer açıkalın, bir scarlet aranıyor gibi avantür toplamalarda kendine hollywood kapılarını aralayacağına inanıp kendini scarlett rolüne kaptırdığı günden mukaddem
    "scarlet ne bu halin yine kölelere yardım mı etmeye gittin?" cümlesine konu olan 3.sınıf işlerde boy göstermiş, bu uğurda şeftali göbeğini kadraja sokmuş bir insan oluvermiştir. köle, ırgat ve düşenin dostu olması kendisine hollywood kapısını aralayamamış, aynı yarışmanın galiplerinden derya arbaş gibi erotik/uvertür silk stalkings dizisinde kukusunu cüretkar bir şekilde gösterememiştir de.
  • bicak sirti ve cocuk oyuncagi degil kitaplarinin yazari.bugunlerde civiyazilarindan yeni kitabi cikti.
  • "overacting" hadisesinden muzdarip, hoş bir hanım oyuncu.
  • daha ben on yasindayken tv'lerde cikan "kim bunlar" adindaki komedi dizisini izlerken beni tek etkileyen guzel kadin oydu. sirf onu izlemek icin hic kacirmazdim bu diziyi. daha sonralari ayni dizideki rol arkadasi peker acikalin'la evlendi. beni cok kizdirmisti o zamanlar bu evlilik. daha sonralari ismini unuttugum bir sampuan'in arka yuzunde resimlerini gormustum. "saclarimiz ipek gibi" seklinde bir yazi vardi altinda. guzel yuzlu, masum bir guzelligi olan kadin.
hesabın var mı? giriş yap