şükela:  tümü | bugün
  • kendisi youtube kanalından game of thrones dizisinin bölümlerini yorumluyor.belli ki serinin tüm kitaplarını okumuş ve bu hikayeye gönül vermiş.benim gibi diziyi öylesine izleyen birine 10 dakikalık videoyu izlettirdi.kendisine başarılar diliyorum

https://m.youtube.com/…nel/ucc0qiq2t9j_oz8pyndtag6q
  • fantastik dünyaya gönül vermiş tatlı bir insan. sanki karşımda bana hikayeyi anlatıyormuş gibi bir his veren game of thrones yorumları var. aileden biri gibi. adeta bir halamın kızı, teyzemin kızı. bu şekilde tatlı tatlı devam etsin biz izleriz.
  • (bkz: #60632122)
  • videoları da kendide çok hoş başarılar diliyorum
  • bir ezgi değil.
  • videoları güzel ve anlatımı can sıkmıyor hali ile iyi bir hava yakalamış birde teorilere çok takılması bazen tamamen gerçek bu olmalı havasını veriyor bu yönden biraz eksik kalıyor yorumlar.
  • kendisini tanımam etmem. game of thrones başlığından youtube'a yönlendirilen bir linke tıkladım ve kendisinin şu videosunu izlediğim andan itibaren barney stinson'ın crazy eyes betimlemesini zihnime çakmıştır.
  • şu anda sadece game of thrones videoları cekiyor. (bölüm analizleri, westeros tarihi tarzı). 3-4 hafta gibi kısa bir süre içerisinde abone sayısı 50'den 4 bine çıkmış taze youtube'çu, sıkmayan hoş bir anlatıma sahip çekici bir hamfendi
  • game of thrones 6. sezon 6. bölüm yorumunu o kadar hızlı attı ki, diziyi daha önceden izlemiş kesin lan bu dedirtti içten içe. bilgilendirmeleri ve sunumu çok iyi. teoriler ve kitap betimleri de efsane.

sunum tekniklerinde, kişinin aklına "neydi lan bu" sorusunu getirip bir slayt sonra "az önce bundan bahsetmiştik bakın işte burada var" gibi bir çıkarım yaparsanız çok daha dikkat çekersiniz. kendisi bu yöntemi başarıyla uyguluyor.

ee her güzel şeyin kötü bir tarafı da vardır. komiklikler şakalar kendisine bence gitmiyor. bilmiyorum bu benim öz düşüncem. bence yapmasa on numara olur.

her şey için kendisine teşekkür ediyor, ekşi sözlük hiçbir şeyi beğenmeme timi yakında gelip kendisini üzeceğinden korkarak selamlarımı sunuyorum.
  • game of tthrones mütehassısı şirin hatun.