şükela:  tümü | bugün
  • ekşiköy'ü tekrar kurmayı çok istediğimiz ve gerçekleşmesini umduğumuz geyikli festivalin 2018 buluşması.

unutmayın, unutturmayın; dünyayı sevin ve geyiği öpün.
  • geyiği öpmeye geleceğim festival.
  • bu sene adam gibi bir tane post rock, olmadı normal rock grubu getirmelerini istediğim oluşum.

riverside
    nosound
    airbag
    pain of salvation, bu gruplardan birini görmek isterim buralarda.

bu şehirde alternatif şeyler dinleyenler de var, duyun seslerini.
  • bursa'da yapılan ve başarıya ulaşmış az sayıdaki etkinliklerden biri. gelişmeler hakkında kendilerinden haber bekliyoruz ancak gerek twitter hesabında gerekse internet sitesinde 2018 etkinliğine ait herhangi bir bilgiye ulaşmak şu an için mümkün değil.
  • olmasını şiddetle istediğim ve beklediğim.
  • türkiye'nin genç ve en güzel festivallerinden biri.

ancak türevi çoğu festivalin tarihleri ve sanatçı listeleri açıklanmışken kendilerinden ses çıkmaması ilginç.

edit: çok şükür!
  • olmayacak mı acaba diye korkutandır. tarihleri daha belli değil diye yaza dair hiçbir plan yapamıyoruz yahu. üzme bizi nilüfer belediyesi.

edit: instagramda nilüferfest adlı hesaptan paylaşılan kısa ama geyikli bir video ile bu sene de bizi yalnız bırakmayacağının haberini vermiştir. nilüferfest 2018’de görüşmek üzere :p
  • meraklandıran festivaldir. umarım öncekiler gibi keyifli olur. hazırız.
  • henüz tarih ve detaylar belli olmasa da ümitlerin ölmeye başladığı anda hazır mısınız diye sorarak, mutlu etmiş festivaldir.

bekliyoruz ve evet hazırız !
  • bursanın biricik festivalidir. bursa gibi gelişemeyen muhafazakar bir şehire mustafa bozbey'in katkılarını saymaya kalksak nafile. buradan ona teşekkür ediyorum. ancak şöyle bir problem var. güvenlik, stand görevi işini verdikleri firma çok dandik. ben de istanbuldaki bir üniversite organizasyonunda bir kez o firmada görev aldım aşırı vurdum duymaz insanlar. umarım onlarla çalışmazlar. ayrıca festival alanındaki bira fiyatlarını asgari tutmaları gerekiyor çünkü dinleyiciler alkollerini dışarıdan tekelden alıyor, dışarıda sitelerin önünde oturuyor ve orada içiyorlar bu sefer site sakinleri haklı sebeple rahatsız oluyor, polise şikayet ediyorlar. bence ilk önce şikayet standı gibi bir stand kurmaları gerekiyor. her türlü probleme pratik çözümler getirebilecek yetkili birkaç kişinin orada durup problemlere anlık çözümler getirebilmesi için ideal bir fikir bence. ayrıca kamp alanlarında çok saçma bir şekilde altımıza batan bitki köklerini özellikle halletlemelerini diliyorum. ayrıca girişi bayırın en ucuna koyup bizi yormamalarını, merkezden yani heykel civarlarından da servislerin kalkması dileğimi buradan yetkililere ileteyim. bakmayın bu organizasyonu harika bir hale getirebilirim ulaş bana nilüfer fest....