• eksikleri var, ancak gene de metro turizmle falan karşılaştırmak çok saçma.
  • çaylak olmama rağmen konforu ile bana entry girdiren karayolu ulaşım şirketi.

aydın-ankara istikametinde bir kaç kez öğrenci olmam dolayısıyla ucuz diye bu firmayı tercih ettim. biletimi aldıktan sonra otobusü bekletken ekşi'deki nilüfer turizm başlığındaki yazılanları okuyayım dedim ve ülkemizdeki bir çok şey gibi şu son 3 yıldır konforunun berbat olduğunu gördüm. ama otobüse bindiğim andan itibaren kibar şoför ve muavinleriyle, taze ikramlarıyla kalbimi çaldı umarım hep böyle iyisene denk gelirim.
  • az önce benzinlikte şoför ve muavin tarafından darp edildiğim şirkettir.
  • gece 2 arabasına tekli koltukta bilet alınır gebze'den biniş şeklinde. gece saat 12:30'da bir telefon gelir, otobüs iptal oldu. eee napıcaz iptal edin biletimi diyorum. olmaz, internetten aldınız müşteri hizmetlerini arayın, ararsın müşteri hizmetleri çıkmaz telefona. adam tekrar arar abi 01:15 otobüsünde yer var çiftli koltuk. lan çiftli koltuk istesem zaten alırım diğerlerinden. sırf gebze'den binecek tek yolcu benim diye, otobüsü sokmamak için bu tip şeyler yapıyorlar. internetten bilet alınca hiç muhattap bulamıyorsunuz.
  • muavinleriyle beraber bot bağlamışsınız hissiyatı uyandıran firma, "senin kahve miydi yapraaaam?" aşamasına bir anda gelebilirsiniz.
  • eski hizmet kalitesinden eser kalmamis turizm sirketi. eger yolculuk etmeyi planliyorsunuz planlariniz iptal edip baska alternatiflere yonelmenizi tavisye ederim
  • dün internetten ankara eskişehir icin saat 14:00'a bilet alma gafletinde bulundum maalesef.
    3 numarali bileti almistim. hadi ben yanlis hatirladim diyelim telefona gelen mesajda da ayni sey yaziyordu. 2+1de cam kenarina oturmayi beklerken 2+2 cikti otobus. hadi ona da eywallah dedim ve oturdum.
    az zaman sonra biri geldi ve orasi benim yerim dedi. benim koltugumu ve yanimdaki koltugu 2 kisiye satmışlar.
    saat 2 oldu arac kalkmadi. söfor strese girdi haliyle. allahtan efendi bir adam da tansiyonu yukseltmedi. sonra biletleri dagitan bir adam geldi. sanirsiniz niluferin sahibi. o kadar sinir bozucuydu ki anlatamam. elimdeki biletlerde adin yok, yazihaneye git bak diye kabaca soylendi. ben de kendisinin kontrol etmesi gerektigini soyledim. malum aractan insem tekrar binebilecegim mechul. internet biletim saat 14u gecti diye coktan işleme koyulmus durumda görünüyor. aksam bilet alim islemi başarılı diye mesaj gelmis ben niye iniyorum ki otobusten?
    şöför gec kaldik ceza yiyecegiz diye strese girmis durumda. amaaaannn bosuna stress iste. ben inmeyince mucizevi telefonun varligini hatirlayip yazihaneyi arayip bilet numaramin 1 olarak guncellendigini soyledi. sonra da indi otobusten. dogru duzgun dagitmadigi biletlerin kalanlarini dagitan muavin de uzerinde 1 yazan biletimi verdi bana.
    hadi otogardan ciktik da yasamkent cikisinda da polis kontrolune yakalandik. 1 saat oldu yola cikali daha temelliye gelemedik.
    -bir daha mi nilufer?
    -asla!
  • ankara'dan eskişehir'e gitmek için yüksek hızlı tren varken kendilerini tercih etmek gibi bir mantıksızlık yapıp da sonra şikayet etmenin büsbütün mantıksız olduğu firma.
  • bitmiş okeye dönüyor.2019 u görebilirse şaşırırım.
  • sırf telefonumu şarj edip şebo dinleyerek yolculuk etmek istediğim için bu firmanın tekli koltuğunu aldım. ne tv var ne film.. ekranlar çalışmıyor. 1 saat tesislerinde beklettiler bizi.

%9 kaldı şarjım.

kadın muavine prizde elektrik yok dedim diye yüzüme sümkürecekti. hicbizaman gelmicek elektrik dedi. oha lan az önce yolcu koltuğuna tırmanarak ikram malzemesi aldı o üst taraftaki bölmeden. burnunu o kadar çok çekti ki kusucam.

kıssadan hisse bidaha asla nilüfer turizmden bilet alm...
hesabın var mı? giriş yap