• omzumdaki kısmi yırtık için doktorun yazdığı jel. sürüyorsun. cayır cayır yanıyor o bölge. ama güzel mi, güzel.
  • bütün gün derdini çektiğim boyun tutulması için az sonra kullanacağım ilaç. eğer unutmazsam sonuçları yazarım. ama kullananlar memnun kalmışlar anladığım kadarıyla. hadi hayırlısı.

edit: şu an boynum cayır cayır yanmakta. ama iyi geliyor sanırım. bakalım neler olacak.

edit2: ziyadesiyle etkili. boyun tutulması yaşayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.
  • seboreik dermatit ilacimla karıştırıp bugün yüzüme sürdüğüm ilaçtır. yüzüm buzdolabına girmiş gibi bir saat dolaştım. işin ilginci iyi geldi lan, kızarıklık gitti.
  • belim için kullanmakta olduğum ilaç. o baştaki serinletme-yakma karışımı etkisi bile anlık ağrıyı geçirmeye yetiyor.
  • içerisindeki bir etken maddeden dolayı piyasadan toplatılmıştır.
  • sürüldüğü yere böyle bi uyuşukluk çöküyo. böyle bi salınmışlık bir gevşemişlik.
  • mucizenin ta kendisi
  • cennetten çiçek mi topluyorum herkesi sen gibi kokluyorum şarkısını kendisine armağan ettiğim büyü ürünü. kesin büyü var.
  • mesut özil'in galatasaray'a attığı gole sevinirken omzumu sakatladım. bu jel sayesinde ağrılarım biraz olsun hafifledi.
  • ağrınızı dehşet bir sızıya ve yanmaya çevirerek unutturan jel.
hesabın var mı? giriş yap