şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle kiitlenmiş olan http://www.millipiyango.gov.tr/ nin, bilet sorgulamak için kullanılabilecek iyi bir alternatifidir.
  • turkiyenin en basarili markalarindan biridir. hediyelik esya olayina hala girmemis olmalari enteresan. kim alir diyebilirsiniz. ama o mekanda guzel bir hediyelik esya sekli yapsalar, turistler gayet bayila bayila alir. bir de efsaneyi costuran abartili bir tanitim (sadece vitrine hikayeyi guzel anlatan 250-300 vurusluk bir yazi) yaptin mi, turistlere catir catir bilet satarsin.
  • beni zengin etmiş olma ihtimali olan site.
    biletim vardı ama site çökmüş. kesin benim cenabetliğim.
    belki şu anda sözlüğü satın alacak kadar zenginim ama hala kirayı düşünüyorum.
  • sol freymi tarayan elf gözlerimin radarına takılan site.
    "naymteybıl" şeklinde içimden tekrarladım ve google'dan ingilizce sözlük buldum, "nime" ne demekti acaba?..
    beyin mi yesem napsam...
  • az önce üye olduğum ve bir çeyrek bilet aldığım site.

arayüzü vs çok net ve açık. garanti ve bir çok bankayla anlaşmaları var. cep şubeden para yüklüyorsunuz.

ancak garanti'nin 75 kuruş komisyon alması hoş değil.
  • şu adresten ulaşılabilen site.

bilet arşivi ile gönlümü fethetmiş sitedir.
  • an itibariyle giris yapilamayan site.

bir heyecan bile yasatmayi beceremedigi icin artik bilet almayacagim platform.
  • keriz gibi saatlerce kuyrukta bekleyen insanların varlığından haberdar olmadıkları site.
  • keriz gibi 2019 yılbaşı çekilişine bilet almak için, bu sabah hesap açıp para gönderdim. şimdi site açılmıyor aq...
  • bu siteden aldığım tüm biletlere ikramiye isabet etmemiştir hem de nimet ablanın elinden seçim yapmıştım.