şükela:  tümü | bugün
  • entry'leri yazıp yazıp silen yazar. kendisi bir kadının adına kaşar diye başlık açmış ben laf söyleyince bana hakaret içeren mesaj atmış. o yazdığı entry de silmiş ergen.
    bildiğimiz troll.

edit: hakaret içeren bir sürü mesaj atıyor. bir de üstüne üstlük; hesabı iki kişi kullanıyormuş.
    orhan gelip yazacakmış bir de. ondan korkmalıymışım. bakalım o neler diyecek.
  • ciddi anlamda küfürler etmiş yazar. ya uçurulması gerekiyor ya da ben savcılığa vereceğim bu trolü. ana avrat düz girmiş şerefsiz.
    yardım edebilecek biri varsa yeşillendirsin.
  • murat tuncer' in ekşisözlük bünyesindeki kalemi. zira gerçekleri yazmak yerine; murat tuncer'i yağlayıp hacettepe üniversitesi içindeki muhtemel koltuğunu sağlama almaya çalışan atatürk'e fitne başı diye entry giren zavallı troll.
  • çakma mehmet baransu.
  • #62803299 gibi iğrenç bir entry'e imza atmış sözlükte olmaması gereken yazar müsvettesi.

silinirse ekran görüntüsü.

http://i.hizliresim.com/a3lmaq.jpg
  • troll bir arkadastir pravakotordur rastgele 2 entry gordum 2 side buna aittir biri kurtlere sayarken oburude tam tersi koruyor malum zamanlar herkes cok hassas ortaligi alevlendirip insanlaei birbirine dusurmeye calisiyor ama kendi de yanacak haberi yok cirkeflikle yilanlikla bir yerlere gelinmez bir an once bunu gormen dilegiyle
  • sözlükte gördüğüm en ağzı bozuk yazar. kaliteyi tek başına bayağı düşürme yeteneğine sahip.