• ferzan özpetek'in son filmi mine vaganti'de çalan süper şarkı 50mila'yı söyleyen italyan bayan.
  • "l'amore verrà" ve şu ara müzik kanallarında dönen "l'uomo che amava le donne" isimli şarkıları da 50mila kadar güzel olan süper sesli italyan amy winehouse.
  • http://www.youtube.com/watch?v=36tl0yb7g9w

buyrun böyle birşey. iyidir.
  • çok güzel bir sesi ve farklı bi havası var. carmen, bocelli, giorgia ve laura nın yanına ekledim kendisini.
  • bu gece torino teatro le serre'de orkestrası ile birlikte verdikleri konseri izleme şerefine eriştiğimiz güzel şarkıcı. kendisinin sesi gerçekten güçlü ve etkileyici, dans konusunda doğal bir yeteneğe sahip olmadığı devamlı tekrarladığı candan erçetinvari figürleri ile ortaya çıksa da bu durum bile sempatikliğinden birşey kaybettirmiyor. konser çadırını dolduran italyan arkadaşlar da çoktan ezberlemişler şarkıları, hep bir ağızdan söylediler. nina giydiği topuklu ayakkabılardan mı bilinmez gruptaki erkeklerin hepsinden uzun gibi duruyordu, basçıları zaten bildiğin hurley. en kısa zamanda türkiye'ye konsere geleceği sözünü aldım, hadi iyisiniz.
  • bugüne kadar nasıl denk gelmedim diye düşündüğüm italyanların genç divası. ses, yorum, şarkılar..herşey tam kararında. özellikle sabahları güne neşeli ve enerjik başlamak istiyorsanız birebir. kahvaltı sonrasına bir albüm yazıyorum, yandaki eczaneden alırsınız.
  • mine vaganti den sonra hergun dinledigim, filmin o ilk sahnesini de hatirladikca insanin icini kipir kipir ediyor.
  • bir albümdeki şarkıların tamamı mı mükemmel olur yahu dedirten kadın. günlerimin hem neşesi hem dert ortağı...
    sayesinde deliler gibi italyanca öğrenmek, bütün şarkılarını bağıra çağıra söylemek istiyorum.

şöyle bir websitesi de var: http://www.ninazilli.com/
  • görüntüsü amy winehouse'u andırıyor, sesi mina'yı.
  • bütün şarkıları çok güzel, özellikle bellissimo,come il sole ,penelope, ve tabi ki de 50 mila. sesini çok rahat salıyor şarkı söylerken, sonra ben de istiyorum o şarkıları kusursuz italyancayla söylemeyi.
hesabın var mı? giriş yap