şükela:  tümü | bugün
  • melankolik melodiler oldugunu dushunuyorum sadece
    hosh!
  • ne diim sahane hala itina ile en sevdiklerimden

pretty hate machine: head like a hole hastasiyim
    closer to god
    ve tabii the perfect drug
    last, sin, the way out is trough vs...
    aslinda hepsi birer birer sahane kotu bi sii yok gibi
    ayri bi guzellik bambaska bi sii
    tarif edilmez yasanmali gibi salakca bir cumle
    yazmami sagliycak kadar iyi
  • nothing records'un sahibi ve kurucusu trent reznor'ın süper şarkı sözleriyle bezediği şarkılarını adı altında yayınladığı projesi.
  • the perfect drug ve closer kliplerini hastası oldum adeta
  • "dead souls"u coverlayan (bkz: joy division), closer ile physical gibi yaninda iki de baba sarki yapan, bununla da yetinmeyip nusreth fateh ali khan ile "allah, mohammed char yar" ve david bowie ile de "god is an american / i'm afraid of the americans"i icra eden trent reznor'un tek elemani oldugu korkunc grup. ("charles manson" lives in a yellow submarine)
  • we're in this korkunc huzursuzluk verici bi parca.. klibi de ole... adamın sesi asık olanısı.. josh wink in simple man inde gene harikalar yaratmıs
  • closer adli sarkisi cok guzel. ayrica astral projection'in bir de coveri var. o da ayri bir guzel.
  • slipping away gibi harika bir sarkiyla beni bagladi
  • megadeth ile symphony of destruction'i pek guzel coverlamislardir.distortion pek guzeldir sarkida.
  • deliler gibi duygusal ve başarılı bi endüstriyel grubudur. bana jeff buckley kadar koyabilen tek şeydir. mahveder adamı bazı şarkıları.
    great below, something i can never have filan.. war of pigs in klibi izlemeye değerdir. trent e baktıkça bikaçtane veresiniz gelir, erkekseniz gay oluveresiniz gelir.

you always were the one to show me how
    back then i couldnt do the things that i can do now
    this thing is slowly taking me apart
    gray would be the color
    if i had a heart
    come on and tell me
    you make this all go away
    you make it all go away
    im down to just one thing
    and im starting to scare myself
    you make this all go away
    i just want something i can never have