şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yirmi iki yaşında uchica itachi ye aşık olabilmiş bir karakterdir kendisi. ben de tanımam etmem, kendisi öyle diyor. (bkz: #15206565) bir de onuncu nesil sabırtası yazar mı diyorlar, ne diyorlar, ondan sanırım.
 • ultima online'in populer olduğu zamanlarda, çok tehlikeli ve yetenekli olan pk. kendisi pure mage idi o zamanlar. nebula north ve bi kaç büyük serverda daha millete oooooooooooooooooooo* yaptırıp dururdu. hatta bi keresinde gz'de instant guard olayı yokken tek başına brit bank'ı basıp ortalığı leş haline getirmişti. necromancer gibi takılırdı ve çok iyi rp yapardı. ahh keşke yine kaliteli serverlar olsa da başlasak...
 • bundesliga'nın ibretlik yakışıklıları başlığı ile aslında hep gündemde olan futbolu bu kez farklı bir bakış açısı ile gündeme taşımış yazar. ben eski bir futbolsever olarak başlığını çok sempatik buldum açıkçası. gerçi bir kadın bakış açısı olarak burcu esmersoy yellozundan sonra bence herkes sempatik. önceki entrylerine baktım kızımız ezelden bundesliga hastası. hatta futbola duyduğu sevginin tarihsel kökenini de bir entry'de belirtmiş. yani ilgi bilmemnesi falan değil. bu kadar kötüleme hastasının içerisinde kendinden emin ve özgür yazıyormuş. takipteyiz.
 • g. r. r. martin'in türkiyedeki fahri temsilcisi olsa yeridir. hatta allah göstermesin, herif kitapları bitiremeden ölürse tamamlayacak ekibe de kendisini aday göstermek lazım.
 • lord kumandan jon snow bestesini az önce dinlediğim yazar.

  seslendirenler de en az senin kadar başarılı hocam tebrikler
 • tüm sosyal medya, haber siteleri, hatta tüm internet içimi sıkıştırıp pesimistliğe sürüklerken bir entry ile umut veren kişi.

  (bkz: #55958146)

  doğru lan aslında. el verin debe'ye girsin bu.
 • sanırım ekşi sözlüğü ve burada yazılanları fazla ciddiye alan bir yazar.
 • 190 cm boy, kalın penis, geniş omuz ve çok para takıntısı olan yazar. çok fazla porno ve türk dizisi izliyor ellam.

  (bkz: #76719070)
  (bkz: #77567071)

  ki daha önce de şu tarz entry'ler girmiş birisi.

  (bkz: #71299638)
  (bkz: #71291758)

  yalnızlık başına vurmuş.
 • türk dizisi mi? para takıntısı mı?
  asdfjvvbnmklnczccvvv

  klasik ezik erkek salvoları. pırılı ırkık ıstıyırlır. bsg lütfen, hadi git red pill filan çalış evladım; daha büyük alfa olucan, gold digger bulucan. qweqwe

  hiç tanımadığın bir kişi hakkında bilip bilmeden hırlayacak kadar ne yaşadın acaba?

  hakkındaki asılsız iddialara itibar ederseniz ekime, etmezseniz mikime. ekşideki erkek kezban yapılanmasından korkan, sizin gibi kezban olsun.
 • hiç tanımadığı kişi hakkında bilip bilmeden hırlayacak kadar ne yaşadın acaba diye soru sorup hiç tanımadığı kişi hakkında ezik erkek, trp çalış, gold digger bulucan diyen yazar. kafalar zehir yemin ediyorum.