şükela:  tümü | bugün
  • eve gelip aç olduğunuzu farkedersiniz ulan ne yesem diye düşünürken pizza söylemek aklınıza gelir. annenize fikri sunduğunuzda aaa oğlum ne gerek var para harcamaya ben yaparım diye cevap verir . iyi dersiniz sonrasında ninja kaplumbağaların yediği cinsten bir pizza hayal ederken acı gerçeğin yüzünüze tokat gibi vurmasıyla uyanırsınız.

(bkz: acımasız gerçekler)

http://www.facebook.com/….145118.17900841455&type=1
  • kalin hamurdan yapilan pizzadir, malzemesi boldur.
  • telefonla sipariş edilmiş ve gelene kadar kıtır halinden eser kalmamış pizzadır. ama çocukluğumun mutlak pizza imgesidir. ötesi yoktur.

(bkz: kanalizasyonda pizza yemek)
  • (bkz: ançüez)
  • bir dilimi kafam büyüklüğündedir.. üzerindeki peynirin esneme ve uzama oranı, bu pizzayı arzulamakla doğru orantılıdır.. icindeki malzemeler tam olarak bilinmez ama ançuez kesinlikle yoktur.. cünkü ninja kaplumbağalar ançuezden nefret eder...
  • çocukken hayal edilen bir diğer yiyecek için

(bkz: şirin çilekli pasta)
  • tek çocuk, gayet şımarık kız arkadaşımın küçükken "pizza isterim" diye tutturup annesine pizza aldırınca da "bunun peyniri uzamıyo ninja kaplımbağa pizzası istiyom ben, kimi kandırıyonuz siz" diyerek ortalığı birbirine katarak hasretini dile getirdiği fast-food mamülü.
  • hatırladığım kadarıyla ortaya bir tane söyleyip doyuran cinsten bir pizzaydı. splinter usta'nın naturel takıldığını düşünürsek 4 ninjayı doyuracak boyutlarda yaklaşık 50 cm çapında olduğu rahatlıkla idda edilebilen bir pizzadır. demek ki bu adamlar pizza parası olarak her gün yaklaşık 35 lira ödeseler, meşrubatını, ketçap-mayonezini de düşünürsek ayda sırf 1100-1200 lira pizzaya gidiyor. bence fazla. menemendir, çorba + makarnadır gibi daha ekonomik seçimlere arasıra yönelmeleri gerekir düşüncesindeyim. sonuçta belediye maaş bağlamıyor bunlara diye biliyorum, sevabına şehri kurtarıyorlar. biraz daha tasarruflu olmaları lazım.