şükela:  tümü | bugün
 • çarşaf giymiş kadınlara* takılan bir lakap.
 • kafe pi'nin yaptığı, orgazmik 4 farklı shot'ının adı.
 • hiç kimse hatırlamasa da, benim ısrarla mısır gevreğinin de olduğunu iddia ettiğim çizgi film karkterleridir.
 • film versiyonlarının hiçbirinde olmayan rocksteady ve bebop da yer alabilirmiş bunda. hatta önceki filmleri baz almadan batman begins tarzı tamamen sıfırdan yeni bir seri olabileceği söyleniyor. gerçi yönetmen koltuğunda michael bay varken pek bir şey beklememek lazım.
 • filminin yapılmasına sevindiğim anı koleksiyonumuzun kartonu. yalnız, şu supranostaljik ögelerimize megan fox'un vücut hatlarını katmasalar iyi olacak. ninja turtles kendisini yeterince pazarlar, ninja turtles'ın özelliklerinin ergenlerce gölgelenmesine neden olacak bir isim seçilmek zorunda mı bu tür prodüksiyonlarda?

  (bkz: transformers)
 • ergen mutant ninja kaplumbağaları bu kez uzaydan getirecek film.
  hazır elleri değmişken bunu akıl eden kimselerden birkaç küçük değişlik talebinde daha bulunacağım:

  leonardo kılıç yerine, adına yakışır şekilde fırça kullansın. ama bu işten düzgün para kazanamayacağını anladıktan sonra ek iş olarak döner büfede çalışmaya başlasın. kılıçtaki hünerlerini de dönerci ustası olarak sergilesin.
  michelangelo gay olsun. maskesi gökkuşağı renklerinin tümünü içersin. april o'neil'a değil casey jones'a yazsın, ama aşkına karşılık bulamayınca içine kapansın. pizzaya değil lahmacuna düşkün olsun. elindeki nunçaku alınsın, doğru kullanıldığında çok daha etkili bir silah olabilen güdümlü anne terliği verilsin.
  donatello artık gerçek anlamda bir silah, mesela levye kullansın. bilgili ve çalışkan üye imajı silinsin, yerine "çok laf az iş" felsefesini benimsemiş yepyeni bir kaplumbağa görelim. esprileri ve komiklikleri ile michelangelo'dan boşalan yeri doldursun. sensei splinter "bizim oğlan zeki ama çalışmıyor." diye konu komşuya dert yansın.
  raphael, allah için, efendi çocuk şimdi. o olduğu gibi kalsın.
 • 8 ağustos 2014'te vizyona girecek olan film.

  edit: tabi bu amerika tarihi. bizde ise 22 ağustos 2014'te vizyona girecek.
 • film genel itibari ile başarılıydı.yalnız şu ninja kaplumbağaları biraz daha sevimli çizseler fena olmaz korkunçlar bildiğin yahu.film büyükler için animasyon tadında.küçükler içinde olabilir tabi zevk meselesi.ninja kaplumbağaların nerden gelip nereye gittiklerini anlatıyor.sonunda imagine me and you şarkısını söylemelerine ayrıca bayıldım.