şükela:  tümü | bugün
 • yeni hybrid oyun konsolu.

  tanıtım videosu için buyrun
 • (bkz: game changer)
 • 2017'nin mart ayında çıkacak olan yeni nintendo konsolu. seksi fotoğrafları için tıklayınız.
 • nintendo'nun çok ağır fanıyım, o yüzden yorumum fazlasıyla subjektif. ama ben çok beğendim. fikir olarak çok ilginç, kullanımı da fazlasıyla kolay gözüküyor. tabi genelgeçer oyuncu alışkanlıklarına biraz ters. nintendo'nun kemik kitlesi dışındakileri çok kolay etkileyebileceğini sanmıyorum, fazlasıyla ilgi çekici fakat alışkanlıklara ters. wii u kadar az satacağını da düşünmüyorum ama ikinci bir wii vakası da olmayacak gibi. benim için inanılmaz güzel, hayallerimi süsleyen bir konsol ama bilinen anlamda konsol oyuncuları için wii u vol.2 den öteye geçemeyebilir. tabi şahane bir pokemon oyunu yapıp pokemon go'da yapılan hatalardan da ders alırlarsa neden bekleneni vermesin.
  bütün bu yorumlar üç küsur dakikalık videodan çıkarımlarım sonucu o yüzden çok rasyonel de olamıyor. umarım beklentileri karşılar ve çok platformlu oyunlar iddiası nba 2k17 ile sınırlı kalmaz.
 • heyecanla beklediğim oyun konsolu.
  wii den çok büyük keyif almıştım
 • nintendonun yeni nesil konsolu ya da şöyle de diyebiliriz wii u dan sonraki dirilme projesi.
  mantık çok güzel ve videoda bunun çok kolay bir şekilde işlediğini görüyoruz. özellikle de kolu kullanım şekilleri beni bitirdi. oyun oynanabilen bir bilgisayar değil tam anlamıyla bir oyun konsolu olmayı başarmış, en azından şimdilik öyle gözüküyor
 • çok güzel olmuş dahice.
 • yine bir nintendo klasiği olarak tamamen japonya pazarı için yapılmış olarak görünüyor.

  avrupa'da veya amerika'da ilgi görüp, ilgili ülkelerde 3ds'den ya da wii u'dan fazla satacağını hiç sanmıyorum. zaten telefonlar sebebiyle mobil oyun konsolu denen olay japonya haricinde nerdeyse bitti. ama işte japonya'da hem nintendo hem de mobil oyun konsolu kültürü var ve bu yenilik de sanırım onları tatmin edecektir.

  ama tabii bu esasen bir "mobil" konsoldur ve tv'ye bağlanabilmesi bana göre çok da kritik bir değişiklik ya da yenilik değildir. wii u başarısızlığından sonra nintendo'dan daha orijinal ve yenilikçi bir şey bekliyordum.
 • inanılmaz. tek kelimeyle bayıldığım oyun konsolu. müthiş fikirlerle donatılmış, innovasyonun dibine vurulmuş.
 • nintendo gibi yaratıcı bir firma, eğer bu konsolu yeni nesildeki tek temsilcisi olarak çıkartacaksa -ki anladığım kadarıyla hem taşınabilir hem de tv'ye takıp oynayabileceksiniz mottosuyla piyasaya sürülecek, o zaman benim için hayal kırıklığı olur. biz nintendo gibi bir firmada, wii'yi bir adım öteye taşıyacak bir konsol bekliyoruz, o da oculus rift'in bir kademe üstüdür. gördüğüm kadarıyla bu abiler wii konseptini tamamen rafa kaldırıyorlar. eğer ki bu konsol, mevcut taşınabilir oyun konsollarına alternatif olacaksa hayhay olsun fakat wii'nin alternatifi o-la-maz.