şükela:  tümü | bugün
 • haklı olan iddiadır.
  keza akp, ülkeyi kıskaca almıştır.
  kazanan belediye başkanlarının görevlerine başlamasına ve halkın hizmet almasına engel olmaktadır.
 • (bkz: bi siktir git)

  büdüt: başlık başa.
 • baştan cevaplamaya çalışalım;
  1. sudan'da askeri darbe olmadı, ekmeğe yapılan zamlardan dolayı halk sokakta ve bir kısım asker halkla iç içe diye darbe oldu deniliyor.
  2. erdoğan'ın dediğine göre f35 verilmeme durumu yok, orada eğitim alan generallerimiz bile var. kendi açıklaması bu.
  3. daha bundan bir kaç hafta önce doğu akdeniz ve daha geniş bir bölgede mavi vatan tatbikatı yaptık kendi sularımızda. doğal gaz araması yapıldığından dolayı orası zaten aylardır karışık.
  4. suriye'nin kuzeyi ve fırat'ın doğusu konusunda zaten operasyon sözü var. sözü veren yine erdoğan.
  5. ülkede her hangi bir iç karışıklık yok. pelikancılar tarafından şiddetli bir kaşıma var. sandıktan çıkana saygı duymadıkları için. kışkırtan taraf yine erdoğan tarafı. halk tarafından seçilenlere mazbataları verilse ve kanunlar sizin skinize göre değişmeseydi çoktan bahar gelmişti. sorun yine sizsiniz.

  kısaca eyyorlamam bu kadar. kadıyı satın aldığınızda öldürdüğünüz adalet en büyük beka sorunudur!!!

  t: olmayan kıskac
 • gören de ülkeyi 17 yıldır kanzuk falan idare ediyor sanır. 17 yıldır ülkeyi yönetip sonumuz bir yerel seçim sonrası batmaksa zaten başarısızlık vardır ve batarız. kendimize gelmemiz gerekiyor ülkece.
 • bop eşbaşkanlığını kabul etmeseydik iyiydi. ırakta tam yediremedikleri paparanın suriyede dibini sıyırttılar. ırak arkasından suriye karışıklığının kuzey ırak koridoru açmak için olduğunu kreş çocukları birbirine anlatıyordu. bizimkiler bu sırada kobani için by pass geçiş izni verip salih müslümü ankara’da ağırlıyordu. katar gazının avrupaya ulaştırılıp avrupanın rusya gaz tekelinden kurtarılması projesi de suriyenin yerle bir edilmesi projesinin parçasıdır. yaz yaz bitmez. keşke monşerleri bu kadar dışlamasaydık.
 • suyiyenin kuçeyinde sekis ülkenin askerleri vay..
 • halen f35 lafi yapan salaktir. hem de dupeduz salaktir.

  bu geri zekalilar, zamaninda nato uyesi yunanistan ve rum kesiminin s300 alimina itiraz ettigimizi. yunanistanin aldigi halde bu savunma sisteminini kuramadan paketlerde beklettigini bilmiyorlar.

  nato ulkeleri birlesip çin ve rusya ya karsi uçak yapacaklar, sonra sen de bu ucagin butun ozelligini (software ve hardware) ruslara acacsksin.

  adama demezler mi madem problem degil, zamaninda yunanistan in kurmasini niye engelledin diye.

  bu kadar cahil olmayin.

  (bkz: edit) imla
 • adama sormazlar mi peki sudan’da eli kanli diktatoru ne halt etmeye bu kadar aciktan destekledin o zaman diye?

  ya da madem f-35 projesi bu kadar onemliyse ne halt etmeye s-400 icin pesin pesin parayi odeyip iki snedir nato’da konumunu riske ediyorsun?

  ha asil sorulmasi gereken de 17 yildir demir yumrukla tum kurumlari ele gecirip yonettigin ulkeyi, elinde tum gucleri toplamisken duze cikarmayi birak, bu sekilde zayiflatmissan ne halt etmeye o koltukta oturuyorsun daha?

  devletin bekaasi, menfaati bozuk paraya mi kalmis?

  ama siz de haklisiniz, bu cehalet egemen oldukca sormayi birak, bir de uzerine alkis tutarlar.