şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: bi siktir git)

  büdüt: başlık başa.
 • haklı olan iddiadır.
  keza akp, ülkeyi kıskaca almıştır.
  kazanan belediye başkanlarının görevlerine başlamasına ve halkın hizmet almasına engel olmaktadır.
 • suyiyenin kuçeyinde sekis ülkenin askerleri vay..
 • gören de ülkeyi 17 yıldır kanzuk falan idare ediyor sanır. 17 yıldır ülkeyi yönetip sonumuz bir yerel seçim sonrası batmaksa zaten başarısızlık vardır ve batarız. kendimize gelmemiz gerekiyor ülkece.
 • bop eşbaşkanlığını kabul etmeseydik iyiydi. ırakta tam yediremedikleri paparanın suriyede dibini sıyırttılar. ırak arkasından suriye karışıklığının kuzey ırak koridoru açmak için olduğunu kreş çocukları birbirine anlatıyordu. bizimkiler bu sırada kobani için by pass geçiş izni verip salih müslümü ankara’da ağırlıyordu. katar gazının avrupaya ulaştırılıp avrupanın rusya gaz tekelinden kurtarılması projesi de suriyenin yerle bir edilmesi projesinin parçasıdır. yaz yaz bitmez. keşke monşerleri bu kadar dışlamasaydık.
 • şu cehalet karşısında susmak da vatan hainliğidir ama korku dağları aşmış ne gelir elden. zaten üzüm üzüme baka bakara kararır. farkımız yok cahil dediğimiz insanlardan.. ülkede bir elin parmakları kadar akıllı insan yok. herkes cahil. varsın ülke batsın be a. koyayım. bugün de ne çok a. koyayım dedim. aç mıyım neyim.
 • baştan cevaplamaya çalışalım;
  1. sudan'da askeri darbe olmadı, ekmeğe yapılan zamlardan dolayı halk sokakta ve bir kısım asker halkla iç içe diye darbe oldu deniliyor.
  2. erdoğan'ın dediğine göre f35 verilmeme durumu yok, orada eğitim alan generallerimiz bile var. kendi açıklaması bu.
  3. daha bundan bir kaç hafta önce doğu akdeniz ve daha geniş bir bölgede mavi vatan tatbikatı yaptık kendi sularımızda. doğal gaz araması yapıldığından dolayı orası zaten aylardır karışık.
  4. suriye'nin kuzeyi ve fırat'ın doğusu konusunda zaten operasyon sözü var. sözü veren yine erdoğan.
  5. ülkede her hangi bir iç karışıklık yok. pelikancılar tarafından şiddetli bir kaşıma var. sandıktan çıkana saygı duymadıkları için. kışkırtan taraf yine erdoğan tarafı. halk tarafından seçilenlere mazbataları verilse ve kanunlar sizin skinize göre değişmeseydi çoktan bahar gelmişti. sorun yine sizsiniz.

  kısaca eyyorlamam bu kadar. kadıyı satın aldığınızda öldürdüğünüz adalet en büyük beka sorunudur!!!

  t: olmayan kıskac
 • tanım: aktroll polemiği

  geçen 17 yılda milgem projesini iptal ettirip askeri alamda üretim/yeni ve kullanılabilir askeri proje ortaya koyamayan, kıbrıs’ta ilerleme sağlayamamış, aksine kıbrıs konusunda ülke bağımsızlığına gölge düşürecek kadar geriye çekilmiş iktidar yönetimine soracaksın bu konuyu. bize değil!

  (bkz: bak şurdan siktir git)