• beyler, kadınlar için annelerimiz her daim içten içe bir rakiptir. bir kadının yanında annenizi ne kadar sevdiğinizi söyleyip karşıdan takdir beklemeyin. size belli etmese de artıkgözünde bir ana kuzusu oldunuz. hadi geçmiş olsun

tanım: gece boyu ve ilişkinin sonuna kadar her fırsatta başa kakılacak kaba harekettir
    edit:imla
  • kız nişanı atmıştır umarım.
  • gelinliği de babaannesi giyer artık dediğim bir olay.

bildiğin fallik dönem fiksasyonu yaşıyor adam, anneye aşırı bağlılık yani. çocukluktan yetişkinliğe geçişte annesinden sağlıklı bir şekilde ayrışamamış, tez dön bacım işin çok zor.
  • türkiye piyasasında alıcısı yüksek erkek profilidir.

kabalığı ve barzoluğu “delikanlılık olarak betimleyen” avam kadınlarımızın sevdiği tiptir.

ayıyla yola çıkan, ormana vardığına şaşırmasın.
  • nişanlısına büyük bir terbiyesizlik etmiştir çünkü bu düpedüz kadına hakarettir. şu andan itibaren adam da anası da günyüzü göremez. şaka. kadın hala bu adamla evleniyorsa, bu ikili gelinin ağzına sıçar. yol yakınken topuk.
  • şaka herhalde eşek şakası. yersiz yersiz hareketler. nişanlınla yap dansını sonra anneni mi kaldırırsın kızkardeşini mi naparsan yap. bazı erkekler çok gereksiz ya
  • ne var lan bunda? kadinim ve gayet dogal karsilarim annedir dans edebilir mutlu olur kadin dogur buyut emek ver bi dans mi batti mk? ne degisik bakis acilariniz var. anlamadim. anne neden rakip olur? o anne olmasa sevdiginiz insan karsinizda olmazdi azcik makul olun azcik normal insan olun. kedi kopek gibi anne baba kardesten kiskanmayin la. anneyle dans eder sizle dans eder mutlu gunu mahvetmeyin zehirli dusuncelerle. saygi duymayi ogrenin mk

vidyoyu izlemedim basliga yazdim hemen izliyorum bi dk mesaj kutuma ana baci sovmeden soraydiniz vidyoyu izledin mi diye bi durun mk

edit: vidyo oldugunu bilmiyodum basliga yazdim izledim. bu kiz boyle bir adamla evlenecegini bilerek evlenmis gordugunuz gibi gulumsuyor. daha onceden belki soylemistir ilk annemi kaldiricam dansa diye bilemem. kizin yerinde olma ihtimalim yok haberim olsaydi sorun degil haberim olmadan sik gibi orda birakan adamla da evlenmem. yani sonuc olarak alan memnun veren memnun cok buyutmeyin. vidyodan bagimsiz basliga yorumum ayni sekilde. ne kufur ediyosunuz mk ben mi kizi biraktim annemle dans ettim…
  • madem annene bu kadar düşkünsün,
    ananı da al git o zaman. ne diye evleniyorsun ki?

annenin de hatası var. kaş göz işareti yap hatasını anlasın, koşarak dansa kalkmış.
  • hayır belli ki nişanlısının bunu yapacağından haberi yok kadının. konuşulmuş olsa ve onun için sorun olmasa neyse. hanfendi için hala geç değil.
  • nişana kız bulurum umuduyla gelmiştir. yarrak gibi bir gömlek giyip kendini iyi ve güzel görünüyor sanıyordur. amma lakin ki öyle değildir...
hesabın var mı? giriş yap