• terasinda spor tesisi olan mekan.
  • hayatimin 13 senesini ayni binada gecirmemi saglayan, her senesinde bir oncekinden daha fazla eglendigim, son seneye gelince eglencenin fazla bulunarak son 1.5 ay okula sokulmami(z)in yasaklandigi egitim yuvasi.. mustafa abi olsun kemal bey olsun sevket bey olsun ozcan atesok olsun, bedaat alnigenis olsun ta$$ak osman olsun sema karlik olsun fazil ozmanav olsun gani yigit olsun hepsi severek ve gulerek hatirladigimiz simalar, pisman degilim, sorsalar su an o yasa donup aninda yeniden baslarim, sevdik bi kere...
  • ana okulunda çocukların cinsiyetlerini belirgin bir şekilde ayırt eden mavi yada pembe isim kartonlarının bulunurdu eskiden... (bkz: pipi) (bkz: kuku)
    içinde filatelist bile vardı okulun (bkz: pulculuk) ... damgalı boktan 3. dünya ülkelerinden pullar satarak iyi para kazanırdı... geçenlerde simpsons dizisinde 3 gözlü mutant balığı görünce yemekhanesi aklıma gelen okul... (bkz: fishisbadfood)
    kapitalist öğretim yuvası...
  • derste yaptığımız makaralar ve bir kaç hocadan başka hiçbir şey hatırlamak istemediğim; hayatımın en güzel yıllarını keyifsiz geçirmemin sebebi, hayatın gerçeklerine uzak eğitim kurumu...

"madem beğenmiyordun neden burada okudun" derseniz; (bkz: burs)

he bir de: (bkz: ayazağa ışık lisesi)
  • tanştığım her akıllara zarar şahsiyetin nişantaşı ışık'tan olması sonucu "bu okuldan adam çıkmaz" dedirten okul... eğitim kadrosunu böylesine naçizane bireyler yetiştirdikleri için ayrıca tebrik ediyorum...
  • (bkz: isik lisesi)
    (bkz: fmv)
  • abdi ipekçi öğrenci yurdunda kaldığım zamanlarda ücretsiz sinemasından bol bol yararlandığım lise.
  • bu yıl afs sınavlarının yapıldığı okul.
  • bu yıla kadar surdurdugu ucretsiz sinema gosterimine son verip, giris kartı icin sezonluk 30 milyon tl. talep eden okul.
  • bir zamanlar, okulun bir polo takimina sahip oldugunu sanan, ve bu sayede birkac dersten kacmamizi saglayan, adinin ahmet oldugunu hatirladigim bir din dersi ogretmenine sahip okul. mavi siniftan itibaren hayatimi zehir etmeyi on uc yil surdurmeyi ba$armi$, geride ise pek az guzel hatira birakmi$tir. simdilerde ise cok sevdigim bir arkada$imin burada ogretmenlik yapiyor olmasi di$inda benim icin hicbir ozelligi kalmami$tir.
hesabın var mı? giriş yap