• sonradan olma bir mahalle.
    çingeneler, olmazsa olmazıdır.

burası mahalle olduğunda bir seçim yaptılar. ibnenin biri de beni sandığa yazmış. seçmenlerin yarısı kuzey ıraklı, diğer yarısıda çingene. başkana, '' başkanım ben serbest oynasam olmaz mı, sergen misali'' dedim, anlayışla karşıladı. ork ordusuyla uğraşmaktan yırttım.
  • tek spor faaliyeti kız hentbol takımı olması dikkat çekici
  • şile otobanının büyük çamlıca fidanlığı alemdağ şubesi yakınındaki döner kavşağın civarındaki bölge. 522, 11a ve 14a otobüslerinin gidiş yönüne göre ilk veya son durağı, bir kısmı ümraniye'den koparılarak kartal sınırlarına dahil edildi. çamlık bir bölgedir, güzeldir.
  • yakin zamanda toki nin dahi site yaptigi bir mahalledir ayni zamanda husnu ozyegin vakfi universitesi dahil edilmistir sinirlari icerisine
  • sınırları içerisinde özyeğin üniversitesi, sev amerikan koleji*, ielev 125. yıl ilköğretim okulu, derya öncü koleji bulunmaktadır. mahallenin kalanı orijinal çingene mahallesidir. tek katlı derme çatma evler, tel örgülerin üzerine atılmış çamaşırlar, halılar, sokakta gezen köpek, ördek, kaz, at (evet at) gibi hayvanlar sayesinde eşsiz bir deneyimdir. yol üzerinde tabelasında night club yazan bir adet creepy dükkan vardır.
  • çekmeköy ilçesinin bir mahallesi.
  • çekmeköy'ün bir mahallesi. orman içinde, bol oksijenli ve buna dayanarak da aşırı rüzgarlı bir bölge. şile'ye 30 km olan bu mahallede bol bol köpek ve roman vatandaş görebilirsiniz. biz de sitelerin içine hapsolmuş ama gitmeye de niyeti olmayan vatandaşlarız.
  • özyeğin üniversitesi'ne giderken içerisinden geçmek zorunda kaldığınız üniversitenin modernliği ile taban tabana zıt gecekondu semti. aracınızla giderken sakın anlık duraklayıp, sağdaki soldaki evlere ya da insanlara bakayım demeyin.

tanım: karışık istanbul mahallelerinden
hesabın var mı? giriş yap