şükela:  tümü | bugün
  • teknik olarak fezaya erişmiş olsa da tasarımı çok demode kaldı artık gtr'ın.

nismo modeli.
  • 620hp ve 1370kg olan porsche 911 gt2 rs in 7 dakika 18 saniyede anca döndüğü nordschleifeyi 599hp ve 1720kg luk ağırlığıyla 7 dakika 8 saniyede dönen hayvan nissan modeli.

ne ayaksın lan sen.
  • acımasız aracın daha acımasız modeli.

benim için bu tasarımın efsane mertebesinde olduğunu ve halen çok şık durduğunu söylemem lazım kendi çapımda.

ben bir tek nismo takısını sevmiyorum; juke'a koyduğun takıyı gt-r a koymayacaktın nissan. mallık yaptın. ha bir de bu aracın arka stopları her gördüğümde kafayı yiyorum. ankara'da çayyolu taraflarında görüyorum 3-4 tane var bundan, her gördüğümde işi gücü bırakıp sesini dinliyorum motorun.

1720 kg'lık ağırlığı da azaltıp (aliminyum vs vs) sağlam diyete sokarlarsa aracı, "porsche killer" ünvanı başka markaların katilliğiyle de perçinlenir iddiasındayım.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=1vpm3cziqjc
  • 2017 modeli 600hp. makyajlı nismo'da 3.8lt'lik v6 motor var ve 0'dan 100km/h 2,7sn civarında çıkıyor. normal gt-r'dan ön-arka tampon ve marşpiyellerindeki karbon fiber parçalar sayesinde ayrılabiliyor.
  • herkesin eline veren bir efsane.
    yolların kralıdır tokatlamadığı araba kalmamıştır.