şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---
  heroes'da noah bennet'in (ya da yeni kimliği ile mr. butler) kızı claire bennet'a 16. yaş hediyesi olarak verdiği, ardından da claire bennet'in çaldırdığı suv.
  --- spoiler ---
 • yukselen fiyatlar nedeniyle benzin faturasi boyumu asacak diye tirsarak kiraladigim fakat gunun sonunda benzin istasyonundan yuzumde buyuk bir gulumsemeyle cikmami saglayan arac. 100km'de 7 litre civari tuketti, hiz yolculugun %90ninda(sehire giris cikislar disinda) 120km'ye sabitlenmisti.
 • nissan yetkililerininde wow oynadığını kanıtlamış modeldir. setuplara sarmazlarsa iyidir valla. gerçi beastcleave bir kamyoneti kim istemez.
 • 2012 modelini alanin beynini sikiyim dedigim arabadir. araba da arkayi gosteren 0.9 megapiksel 1999 dan kalma webcam gibi kamera disinda bir ozellik yok.

  benzin olarak durumu fena sayilmaz da, ne araba ne suv bu ne lan diye dusundurur. ic genisligi ahim sahim degildir.

  kar da kista 4 ceker olsun idare eder diyenler icin iyi araba ama ufak bir 4 ceker toyota suv olmayan model bu arabadan daha iyi. toyota matrix gibi bir arabadan bahsediyorum.

  nissan murano gercekten cok daha farkli, rogue ile karsilastirildiginda. o yuzden rogue almak isteyen 2 kere dusunsun demekten baska bir sey diyemem.
 • sürüşü keyif veren dört tekerli aygıt.
 • 2013 model yılından itibaren "ikinci nesil" olarak isimlendirilen modeli aslında ülkemiz ve avrupa pazarlarında satışa sunulan nissan x-trail'in kuzey amerika piyasası için model adı değiştirmiş halidir. ayrıca araç söz konusu piyasa için firmanın smyrna, tennessee fabrikasında üretilmektedir.

  http://nissan-smyrna.com/about-nissan/
 • çok enteresan bir şekilde son 20 yıldır amerika birleşik devletlerinin en çok satılan otomobili ünvanını kimselere kaptırmayan toyota camry ve honda accord modellerini geçerek 2016 yılında amerika birleşik devletlerinin en çok satılan otomobili olmayı başarmıştır. ayrıca tarihte bu başarıyı yakalayabilen ilk "suv" ve ilk nissan modelidir..

  o değil de bundan beş yıl önce böyle bir olayın gerçek olacağını herhangi bir nissan yöneticisine söyleseniz size götüyle gülerdi herhalde .