• honda'nın tokatlayacağı versustur.

tamam yazılabilecek her şeyi yazdık, kimse ellemesin artık, bir sonraki gereksiz başlıkta görüşmek üzere.
  • nissan marka araç alıyorsun, gösterişli, şaşalı, içinde 1,5 megane motoru var.
  • kaporta kalınlığını güvenlikle karıştıran cahilleri göstermiştir.
    honda'nın her türlü alacağı versustur.
    motor teknolojisi ve inovasyonda nissan'ı çok yıllar evvel geride bırakmış bir japon markasından söz ediyoruz.
  • bu soru 80'lerin sonlarından önce sorulsa cevap net olarak nissan'dır. bu soru 90'larda sorulsa cevap otomobilin segmentine göre değişir. bu soru nissan renault'un bir parçası olduktan sonrası için soruluyorsa cevap net olarak honda'dır. nissan ooo gtr çok cool abi tayfasını bir kenara bırakırsak nissan'lar artık bir japon otomobilinin kalitesinde ve dayanıklılığında değil kesinlikle. ne zaman bir nissan kullansam bana bir japon otomobili değil de bir renault kullanıyormuşum hissi daha çok hakim oluyor. zaten nissan'ın lüks markası infiniti'de amerika'da rakiplerine kıyasla sorunları ve kötü işçiliği ile nam salmış durumda.
  • mercedes-benz marka araç alıyorsun, gösterişli, şaşalı; içinde 1.5 megane motoru var.

(bkz: your argument is invalid)
  • modeline göre değişmekle beraber totalde honda.

ama aslında,

(bkz: mazda)
  • nissan ‘in juke, qasqhai ve x-trail modellerini, honda’da ise civic ve cr-v modellerini kullanmış biri olarak nissan diyorum.
  • (bkz: honda civic type-r) (bkz: honda s2000) (bkz: honda nsx)
    (bkz: nissan 200 sx) (bkz: nissan 350z) (bkz: nissan skyline)
    3-3 berabere biter
  • hayır reno reno diyon da renonun dci motoru, benim diyen motorun içinden geçer..

ayrıca türkiye'de eski vti, vtec dönemlerinden kalan bi efsane vardır..

şimdiki modelleri, özellikle son kasa civic dokunsan dökülüyor..

yüksek hızda kaput dalgalanıyor. c sütunu göçüyor.. ekran donuyor.. kaynak yerleri çapak çapak. boya kıl kadar ince.. motor bşn senelik atmosferik tüplü.. dizeli yeni geldi.. turbo benzinli var ama cvt şanzıman yüzünden yerinden kımıldamıyor..

apaçi efsanelerine inanmayın derim..
hesabın var mı? giriş yap