şükela:  tümü | bugün
 • sikimtrak hassas bir cilde sahip olanlar için beyaz şişeli sentive'i kraldır, adamın suratını rahatlatır.
 • avuca döküldüğünde insanın aklını "sürsem mi? sürmesem mi?" diye karıştıran hoş kokulu bol sulu kremsi.
 • tıraşta ilk kan kaybedişimden sonra bir kozmetik abinin önerisi ile kullanmaya başlayıp, "hmm, kokusu da güzelmiş" diyerek alışkanlık hâline getirdiğim bu kremden başkasını kullanmaz olduğumu fark ettim yıllar sonra. hayır, adamın "hem yüzünü çok rahatlatır, hem de o tahriş olmuş yerlerin hepsi geçer" sözü tam anlamıyla karşılık bulunca bende sarsılmaz bir güven oluştu. yine de bu kadar mutaassıp olmayıp, alternatifleri en azından bir denemekte yarar var. evet, deneyeceğim, değişim başlasın!
 • hassas ciltlerin mutlaka kullanması gereken ürün.
 • uzun zamandır kullandığım mild olanını bir süredir bulamadığım ürün. hayır önceki şişe bitti bitiyor, bulayım artık. rating'i düşük diye yayından kaldırılmasın da.
 • bir anne eli kadar şefkatli.
 • yüzde eriyip dağılıyor gibi görünen ancak 10 dakika sonra başlayıp gün boyu da bitmeyen bir etkiyle yüzde tortu bırakan balsam. elinizi sürdükçe soyulan deri benzeri partiküller gelmekte, bazıları da yüzde yapışıp kalıyor. bana denk gelen ürün sorunlu falan derken 3. şişeden sonra sorunun tek bir seride olmadığına kanaat getirdim, ya da kimse bahsetmediğine göre yalnızca bana has bir etki de olabilir. artık yanından geçmeyeceğim balsamdır kendileri.
 • şu sıralar sıkça kadınlar tarafından kullanılmaya başlanmış bir ürün. ünlü yabancı makyaj blogerlarının tavsiyesi üzerine türkiyede de kullanımı yaygınlaştı

  makyaj altı bazı olarak kullanılan ürün cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlarken makyajın ciltte daha uzun süre kalmasını sağlıyor.
 • kadınların primer olarak da kullandığı güzel kokulu ürün. nikkie'nin primer olarak kullandığını görünce ben de deneyeyim dedim. gittiğim kozmetikte "nivea men serisi nerde acaba" diye sorunca herif direkt "baz olarak kullanılan after shavei istiyorsunuz değil mi? buyrun." diye çıkardı verdi balsamı. adam da öyle diyince iyice beklentilerim yükseldi. normalde pek fondöten kullanmadığım için baz da çok işime yaramıyor ama yine de mac'in primerindan çok memnun kalmıştım resmen şimdiye kadar kullanmadığıma pişman etmişti. fakat bu çok tırt çıktı. yani nivea için hiç oo nikkie kullanıyor hem de ucuz diyip abanmayın bence bir işe yaramıyor. ne o sağlıklı parlaklığı veriyor, ne kuruluğu önleyip fondötenin ciltle bütün görünmesini sağlıyor, ne de kalıcılık sağlıyor. yani bir primerın yapması gereken hiçbir şeyi yapmıyor. kokusu çok güzel, evet fazla erkek kokusu ama 2 dakikada hiiç koku falan kalmıyor zaten tamamen uçuyor, kadınlar için o açıdan iyi. kısaca baz olarak alacaksanız hiç yanaşmayın sıradan nemlendirici gibi bir şey. ama ferahlatıyor ve kokusu çok güzel, sanırım bunlar after shave için yeterlidir. o yüzden ben de babama vereceğim bunu zaten ehehe.
 • şu sıralar tüm çeşitleri 14 lira 90 kuruştan satılmakta.

  bu birkaç aydır böyle. eski fiyatı 23 lira diye yazmışlar ama hadi oradan, bu indirimden önce 29-30 liradan satmaya başlamıştınız.

  sensitive modeli tavsiye edilir; zaten diğer çeşitler zamanla yerini başka içeriklere bırakıyor, bir tek sensitive değişmiyor. tek eşlilik iyidir.