şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkmış olan ve her yerde boy boy reklamlarını gördüğümden hazır indirimdeyken mavi renkli olanını aldığım 1 dakika süreli cilt maskesi.

vaatleri ;
    şehir hayatı, stres, hava kirliliği, güneş gibi faktörler cildimizi yıpratıyor. bu kendiliğinden ısınma özelliği olan maske ile de buna çözüm buluyormuşuz.

daha önce bu maskeyi kullanan youtuberlar çok memnun kalmış. hatta bir youtuber yüzünüzde 1 dakikadan fazla bırakmayın aşırı yanıyor demişti.
    yüzümde en az 3 dk bıraktım hiç de öyle aman aman bir yanma hissetmedim. yüzümü yıkadığımda klasik nivea kokusunu hissettim. şimdi yüzüme dokunduğumda ciddi bir kuruluk hissediyorum. yüzümdeki o yağ tabakasını ve ölü hücreleri olduğu gibi söküp atmış. bayağı soyulmuş gibi hissediyorum. içeriği çok yüksek oranda kimyasal içerdiği için bu kadar tahriş normal değil bence. karma/yağlı ciltler kullanabilir de, kuru ciltler aman diyeyim mahvolursunuz.

her gece yatmadan önce ya da gün aşırı kullanmanızı öneririm.
  • nemlendirici ve gözenek temizleyici özellikte olan biri mavi diğeri yeşil renkte iki maskesini aldım. gözenek temizleyicinin o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum, karma cildim var ve vaat ettiği derinlemesine gözenek temizliği konusunda başarısız buldum.

nemlendirici maskesini ise gece uyumadan önce uyguladım ve memnun kaldım. yeterince nemlenmis ve yumuşak bir cilt ile uyandim. hatta bu maskeyi uyguladıktan sonra nemlendirici krem sürmeye ihtiyaç duymadim. bir haftalık kullanimda bende herhangi bir sivilcelenme ve akne yapmadı ama yine de dikkatli kullanılmasında fayda var diye düşünüyorum.
  • klasik methylparaben içeren nivea bakım ürünüdür.

(bkz: nivea/@hosvelkam)