• "hâlâ genç görünüyor. genlerini iyi korumuş olmalı." biçiminde bir reklam ile dna koruyan yeni dnage serisini tanıtan ürün. ben klasik yöntemle koruyorum genlerimi, her gün düzenli olarak hücre çekirdeklerimi silip tozunu alıyorum. ayda bir de zeytinyağ damlatınca tıkır tıkır çalışıyorlar. daha ucuza geliyor.
  • peel off maskesinin yuzumu bebek poposu kivamina geri dondurdugu urun serisi.
  • nivea'nın cilt bakımı serisi
  • pure effect günlük temizleme ve peeling jeli'nden çok memnun kaldığım cilt bakım serisi. benim gibi hâlâ sivilce ve siyah noktalarla problemi olanlara önerilir. ayrıca kullandıktan sonra yüzünüz çok güzel kokuyor.*
  • clean deeper yüz temizleme jelinden deli gibi memnun kaldığım seri. temizlerken kurutmaması, tahriş etmemesi ayrı bi güzel. aferin` :şimdi reklamlar`.
  • dün nivea visage pure effect günlük temizleme ve peeling jeli ile gene aynı serinin arındırıcı toniğini aldım.
    benim dikkatimi ençok ürünlerinin ambalajı çekti, bu ambalajlarda kullanılan plastik, diğer bu tip ürünlerin ambalajlarında kullanılan plastiklere göre çok daha kaliteli.
    her iki ambalajın da üzerindeki plastik numarası pp yani 5 numaraydı. yani bu ambalajlar tek kullanımlık değiller, istersek daha sonra içlerine başka şeyler koyarak kullanabiliriz...

ben ürünleri hemen denedim ve ilk denememde de memnun kaldım ama ambalajlarının tekrar kullanılabilmesi hoşuma gitti. tonik şişesi bittikten sonra seyehat kabı olarak kullanmayı düşünüyorum.
  • çift etkili şeklinde yutturulan, mavi sıvı şeklindeki göz temizleyicisinin de dahil olduğu seri. işe yaramıyor denemez evet rimel gibi temizlenmesi ölüm olan o kalıcı boyayı çok güzel çıkarıyor ancak sıvı şeklinde olmasından dolayı son derece kullanışsız. pamuk vs.. fayda etmiyor o mavi suyu kirpiklerinize uygulamak için ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.
  • (bkz: nivea)'nin bir krem serisi. bir mavi, bir de beyaz kutulu olanlari var bunun.
  • harika bir kokusu olup, koltuk altına sürülesi krem.

(bkz: iğrenç)
hesabın var mı? giriş yap