şükela:  tümü | bugün
  • bafra pidesinin efsane mekanıdır. sadece bafrada vardı sonrada samsuna da açılmış sanırım ama bafrada yemek daha caziptir diye düşünüyorum.
  • sırf bu pideyi yemeye 50 km yol gitmiştik samsun'da. kıyması, kıymasının pide başına yoğunluğu, hamurunun çıtırlığı gibi konularda çok başarılı bir pideci. bafra pidesini 10 üzerinden 10'luk yapmaktalar.
    ankara'da açılan şubesi bu kıvamı her gün tutturamıyor. bir gün kıymaya bildiğin tuz koymayı unutmuşlardı. bir gün çok iyi, bir gün sıradan pide. bu standartsızlık ile ankara'dakinin işi zor. ama yine de her halükarda ankara'nın en iyi samsun pidesi.
  • an itibariyle içinde bulunduğum bafra pidesi mekanıdır.

pidesi son derece başarı, manda yoğurdu muhteşem, fasülye turşusu kavurması meh meh meh...
    ankara’daki pide severler kesinlikle gelmeli.
  • az önce bulunduğum mekan.
    bafra pidesini denedim öyle omg durumu olmadı ama gideri var 15? bir porsiyonu (kıymalı) bafra insanı bu mekanı önerdiği için gittim, çalışanları hoş insanlar.
  • sanırım hayatımda yediğim en lezzetli pidelerden birisini yedim. ama samsun bafrada orijinal yerine gideceksiniz bunun. kıymalı kapalı pide 17 liraydı, ama tereyağı leziz pide çıtır çıtır ve leziz içindeki kıymalı harç güzel ve sulu kalmış. pide olarak her şeyiyle çok iyi ama salaş bir mekan, garsonların da pek umrunda değilsiniz göz teması kurunca kaçanlar mı dersiniz seslenince sırtını dönüp koşarak hızlıca yerine gidenler mi dersiniz artık.
  • bafra'daki şubesi gayet güzel, lezzetli ve uygun fiyatlı. ankara'dakinden uzak durun. pidenin lezzeti bafra'dakine yakın (biraz kötü ama yenmeyecek gibi değil), ancak fiyat %50 daha pahalı ve servis ~1 saat sürüyor.
  • balgat girişte şubesi var.
  • bafra şubesi için yazarsam, diğerlerine gitmedim, pideleri ve sütlacı efsane olan pidecidir. tıka basa yiyiniz.