şükela:  tümü | bugün
  • 25 yaşında, hayatın hemen hemen tüm oyunlarını görmüş geçirmiş bir insan olmama rağmen asla ama asla anlayamayacağım kızdır. bu kızlar istiyor ki erkekler beni kullansın, bana süslü sözler söyleyip benimle vakit geçirmekten keyif aldığını düşündürtsün, beni şımartsın, beni pohpohlasın, beni hayatının merkezindeymiş moduna soksun, beni kendine güvendirsin ondan sonra vereyim. böyle yalan, dolan, riya içerisindeki adamlar hep değer görüp el üstünde tutulurken, bak güzel kardeşim ben seni beğendim ve seninle çiftleşmek istiyorum minvalinde direkt konuya giren adamlar " öküz " olarak adlandırılıyor, ne pas ne yüz verilmiyor. be amcuk o zaman ağlamıcaksın erkekler bizi hep kullanıyor, istediğini elde edene dek sürekli rol yapıyor diye. direkt delikanlı gibi " bak güzel kardeşim memelerin inanılmaz hoş, ölüp bitiyorum. belin incecik, kalçan ne kadar muazzam seninle yek vücut olmak istiyorum " diyen adama ters yapmayacaksın. siz kandırılmayı ve prensesmişsiniz gibi davranılmasını istiyorsunuz. hayatınıza onca yalancı, ikiyüzlü adam giriyor sizi kullanıp kullanıp atıyor sıkıntı olmuyor sizin için ama sizi beğenen, sizinle birlikte olmak isteyen ve bu konuda dürüst, net olan adamlara ters yapıyorsunuz. püh ulan size.
  • insanlar birbirlerinin alanlarina olan uslupsuz davranislarini cesaret,acikyureklilik saniyor. bu yükü kaldirmak istemeyenleri de otekilestirip kendi benligini rahatlatiyor. ne basitsiniz be,patlata patlata sivilceleri bitiremediniz bi su ergenligi...
  • erkeğin niyetini beğenmemiş kızdır.

niyeti başka olan kızdır.