şükela:  tümü | bugün
 • ingilizce eğitimi için ntv tarafından ingiltere'ye gönderilen, aynı kanalın diyarbakır temsilcisi.
 • kendisinin bir gün mardin bilge, dolaylarinda bir canli yayin yaparken, omuzunun arkasindan gozuken doganin icine 2 tane at girmis, etrafina bakinan umarsiz atlardan erkek olani dişisinin üzerine cikip cok afedersiniz bafillemistir diger ati.. bizimkisi garibim hala dügün evi desin, katliam desin. arkada atı alan üsküdarı geçerken senin sözüne kim bakar nizamettin!!!

  hatta saclarina kurban oldugumuz nizamettin kaplan'in olay anında bir fotosu bile bulunmakta:
  http://www.haberform.com/images/news/15714.jpg
 • bu canavar muhaberin ntvdeki muhabir fotosu, böyle bir gülüşlü, mutlu bir fotodur. bölgeden genelde pek hayirli haber vermedigi icin bu fotonun yerinde olmadigini düsünüyorum ben. mesela reha erus'un fotosu öyle güleç olabilir zira adamin verdigi haberlerin geneli "romada şenlik","milano'da manken zulumu" kivaminda oldugundan dert olmaz ama nizamettin devamli mayin patlatiyor, töre cinayeti anlatiyor..

  o yüzden yakismiyor işte. tez elden degissin fotosu.
 • 6 mart 2010 diyarbakırspor bursaspor maçı'ndaki olayları anlatırken "hakemin hiçbir anons yaptırmadan maçı tatil etmesi önyargıyla maça çıktığını gösteriyor" lafını ederek batırmış kişidir. ntv gibi bir kurumda bir daha çalışmaması gereken kişidir.
 • bildiğin barış ataş. bir tek, kolunda kaptanlık pazubandıyla, yanında ayman'ı eksik.
 • bugün itibari ile diksiyonunun düzgünlüğü ile dikkatimi çeken muhabir. * bir kaç sene önceki haline göre şu anda bir takdire şayandır.
 • bu gidişle asla işsiz kalmayacağı garanti tek kişidir.
 • van'daki depremden hemen sonra bölgeye intikal etmiş, günün her saatinde canlı yayına bağlanıp bilgi veren ntv muhabiri. bu arada nizamettin'in diksiyonu, doğan haber ajansı'nın bölgedeki muhabirinden çok çok iyi.

  hadi ben fazla uyumuyorum ama günün herhangi bir saatinde, ne zaman ntv'yi açsam bu adamı canlı yayında görüyorum. adam resmen uyumuyor, helal olsun diyorum.
 • pkk üst düzey yöneticisi gibi ad ve soyad'a sahip haber spikeri.
 • amr diab ve hürriyet göçer'e benzeyendir.

  nizamettin kaplan. arkadaşları ona kısaca nizam dediler. ntv diyarbakır bürosu muhabiri. krizin en hızlılarından. ve hatta yakışıklılarından. 11 eylül'ün hemen ardından piyangodan çıkan incirlik nöbeti'ni yaklaşık onaltı gün tuttu. sonra kendinden bir kaç gün önce memlekete kesin dönüş yapan kameramanını takip edip diyarbakır'a döndü. nizam'a nkaplan@hotmail.com ve nizamettin.kaplan@ntv.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. sevecen kişiliği ve karizmatik yapısıyla incirlik medya merkezi'nin ilk fark edilenlerindendi. zaten hiç tanımasanız bile her zaman jöleli dik saçlarından ve siyah ağırlıklı giyim sitilinden fark etmemeniz mümkün değildir.
  zaten esmer olan teni çukurova'nın sarı sıcağında iyiden iyiye esmerleşti. diyarbakır'a gittiğinde kimseler onun incirlik nöbeti tuttuğuna inanmayacaktır herhalde.
  o geldi ve yine gitti...

  sitenin kendi içinde yaptığı tüm oylamalarda sempati ödülünü fazlasıyla hak eden ntv diyarbakır ekibinin yakışıklı (aytekin'den sonra elbet) muhabiri nizamettin kaplan savaşın patlak vermesinden iki gün sonra geri döndüğü imm'den geçtiğimiz günlerde ayrıldı.
  efendi kişiliği ile sitenin aranılan elemanı olan nizamettin'in imm'ye geri dönmesi için özellikle bir grup genç kızın başlattığı açlık grevinin bir sonuç verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

  http://www.incirlikmedyamerkezi.8m.com/kim.htm