şükela:  tümü | bugün
  • profilo alisveris merkezi'nin altinda acilan spor salonu.
  • tanıdığım bir çifti toplam 1000$a üye yapan. kız arkadaşımla gidince bize adam başı 1600 dolar fiyat çeken yer (1300e indiler).
  • fiyat inmede sınır tanımayan spor salonu. kapıyı 2460$'dan açtılar ancak sonra "biten yılbaşı promosyonundan faydalandırıyoruz", "nakit öderseniz...", "kara kaş kara göz indirimi" ile 1150$'dan olayı bağlamaya çalıştılar.
    ilginç tabii...
  • nedir bu memleketim insanının kalitesiz ve fahiş fiyatlı spor tesislerinden çektiği diye düşünürken yaptığım araştırma sonucu web sitesinin son durumunu merak edip incelediğim tesis.

http://www.njoy.com.tr/ - web sitesinden anladıkları bir adet logo, bir kalitesiz kolaj, alan kodu olmayan telefon numarası ve email adresidir. tabi sineğin yağını sıkmaları gerektiği için bu dolu dolu web sitesinin altına utanmadan google adsense search ve google reklamı koyabilmişlerdir. iş modellerini ve profesyonelliklerini yansıtması açısından fantastik bir örnek..

edit: ekşisözlüğün gücü kendini gösterdi ve njoy kendine düzgün, içeriği olan, alan kodları ozellikle belirtilmiş telefon numaraları verilen ve google reklamları olmayan bir web sitesi ile geri dönmüş. (bkz: kocaman alkislar)
  • üye olurken öğrenci olmanın avantaj yarattığı , hatta yaratmaktan öte yarıp geçtiği spor salonu veya kompleksi...
    2850$ dan gold üyeliğe kapı açıyorlar, ( yıllık ve sınırsız ) biraz ağlayıp sızlayınca 2500 $'a düşüyorlar. eğer o gün , hemen üye olursanız bunu bir avantaj farzedip fiyatı 1800 $'a, "kardeşim tamam ama ben öğrenciyim ya , yapın bişeyler " derseniz 1300 $'a ( 6 taksit ,senet) , "yok arkadaş ben öğrenciyim ama babam holding sahibi ben parayı ondan çarpar nakit veririm " derseniz , yıllık üyeliği , 1046 $'a bırakan güzide mekan.
    bu arada, üye olurken yanınızda bi arkadaşınızı götürün , 3 gün tesisi sınırsız kullanma hakkına sahip olsun, sevinsin çocuk...
  • dün bir arkadaşın misafiri olarak gittiğim mekan, hafta içi olmasına rağman bi hayli kalabalıktı, bisiklet ve koşu bandı için sıra beklemek dışında bir eksi tarafı yoktu, özellikle sauna, jakuzi ve havuzu ile beni tavlamıştır.
  • ust kattaki bowling mudavimleriyle pek bir sevistigim spor salonu. 2 saat spor yapmak yormuyor da o yuvarlanan delikli top yok mu off anam off iflagim kesiliyor. bir de bowling salonundaki muzik sesi bile njoy'dakinin 10 kati. yahu spor yapiyorum azcik acin su muzigin sesini. yoksa uyeligimi iptal edip dogru bowlinge yazilacam.
  • hiç yalvarmadan 1650$ yıllık gold üyeliğe indirtip üstüne bir de 1 aylık ücretsiz üyelik teklifi aldığım, ama henüz nerede yaşayacağım belli olmadığından kabul etmediğim spor tesisi.

şehrin ortasında huzur veren havuz sauna kısmı için bile gidilebilir (ama 1900$'a olmaz).