şükela:  tümü | bugün
  • underground bir türk rap grubu. yuksek doz adli $arkilariyla dikkatimi cekmislerdir. söyle ki giriş kısmını aynen aktariyorum $arkinin; "bizden sorulur bu sokaklar. no 1 okul kundaklar. popcu bu kaltaklar, gebersin manyaklar. rap, yüksek doz, etkisi hipnoz. kalbimde rap var, damarda narkoz. ölümcül dürtülerini harekete geçir. tahtada kaltak elinde tebeşir.okudugum rap. ne okul ne şiir. popculari keselim bence iyi fikir.. " daha fazla devam etmeyip bir adet oeeeeh yolluyorum.
  • bebekte batuhan tinar, dünay kılıç ve adını bilmediğim bir üçüncü ortakla inşirah yokuşunda dün gece açılan yeni bir mekan.
    karanlıktan ve kalabalıktan birşey anlamadım ama mekan ve çalan müzikler çok güzel.
    artık akşamları gidecek sıcacık bir mekanımız var. *
  • denizlili rapçi. çalışmalarını underground olarak yapmakta. gerçek ismi "can".
    sahne performansı harika. tanınmış underground rapçiler ile featleri bulunmakta.
    izah nickli başka bir rapçi ile streetmelodeez grubunu kurmuştur.
  • bir grup değil kendisi başlı başına bir mc'dir. denizli'lidir. grup yani ismiyle söylemek gerekirse 258 noise olarak çıkardıkları son albümde son derece etkileyici gözükmüştür.

http://www.myspace.com/no1streetmelodeez
  • no.1 ,underground'ımızın en başarılı rapçilerindendir.lirik,beat,mix açısından farklı ve başarılıdır. en son '' canımız cehenneme '' adlı albümü çıkarmış bulunmakda,bu yolda giderse ileride çok başarılı olacagını düşündügüm pek sevdigim bir rap'çi.
    (bkz: tek kişilik underground)
  • denizli'den çıkan asi ses. bence türkçe rap'in en çok gelecek vaad eden mc'si. ve myspace'ten gelen hayran mesajlarına gecenin bi saati de olsa cevap veren(kendimden biliyorum) mütevazi kişilik. yolu zaten açık o yüzden ben sadece bol şans diliyorum.
  • "streetmelodeez ölüm gibi şaka.."
  • fifty'ye de son sözü 'fuck your money'dir. (bkz: 50 cent)
  • izah ile beraber street melodeez albümlerine bir yenisini ekleyecek mc. albüm öncesi beatleri kendine ait olan hasta yanım ve yine bulanık görüntü isimli trackleri çıkarttı.

http://hiphoplife.com.tr/…yine-bulanik-goruntu.html
  • bitch, madafakız, ikiyüzellsekiz , neobir, zenci, striitmelodiiz, denizli,detzrayt, okkey, her şarkısında olan kelimeler. uyakları tahmin edilebilir, kelime oyunları basit, hep aynı flowda giden bir adam. esas garibi yıllar geçtikçe geriliyor. aşırı doz melankoli albümü vardır ki gayet sağlam. ama canımız cehennemeden aynı tadı alamadım.gerçi çevresindeki en iyi o. çevreyi düşünün artık.