şükela:  tümü | bugün soru sor
 • önce 23 nisan çocuk şenliği için, sonra da dün fenerbahçe maçı öncesi gittiğim yeni evim..çocuk şenliğinde 2 minik yeğenim kendinden geçercesine eğlendi..inanılmaz uygun fiyata, muhteşem bir açık büfe ile pazar sabahları brunch hizmeti var..ayrıca maç günleri de özel menü (mezeler-ara sıcaklar-ana yemek-tatlı-meyve-limitsiz yerli içki) ile dev ekranda maç yayını yapılıyor, bu menü de dışarıya nazaran inanılmaz uygun fiyata..bahçesi, servisi, mekanın nezihliği ve her şeyden önemlisi bize ait oluşu ile, bundan sonra tüm buluşmalarımızı, toplantılarımızı orda yapmaya karar verdik. gidin görün derim dostlar..
 • hizmet kalitesi beklentinin üstündedir, mezeleri sallamasyon değil yani. tribün havasında maçlar izleniyor ve bayanlar da katılıyor buna. dün akşamki şampiyonluk maçı üçlüler eşliğindeydi mesela fakat bu durum rahatsız etmiyor izleyenleri.

  rezervasyon olayı biraz sıkıntılı ama sanırım talep yoğunluğundan. deplasman derbileri için tercih edilir bence. fiyat da uçuk değil.
 • fiyatlar mı uçuk değil? bugün kupa maçı için rezervasyon yapayım dedim "kişi başı 150" lira dedi. maç bileti 50 liraydı kale arkası. ucuz otobüs firması da bulursun gidersin yerinde izler dönersin. ne güzel cafe var eşi dostu alır gider izleriz dedik hevesimiz kursağımızda kaldı.
 • yuksek fiyatlari sebebiyle siksen gitmeyecegim yer. fiyat bilgisi alayim dedim de 150 dedi ya lan
 • pazar brunch'ı için tercih edilebilecek nezih bir ortama sahip mekan.

  brunch kişi başı 65 tl ayrıca kongre üyelerine %15 gibi sembolik bir indirimde yapıyorlar, fiyatlar ortalamanın üzerinde ancak brunch için oldukça fazla çeşit var ve özellikle peynirleri mükemmel, rahat ortamı sayesinde saatlerce oturabiliyorsunuz. müzik seçimleri de gayet yerindeydi.
 • beşiktaş akatlarda bulunan bir sosyal tesis.

  sanılanın aksine; tesisin mülkü bjk'nin, işletmesi ise başka birine aittir. yani bjk buradan kira almaktadır.

  tesise gelecek olursak, sabah kahvaltısı ve yemekleri baya baya ortalamanın üzerinde. çalışanlar gayet kibar, servis kalitelidir.

  çocuklu aileler için hafta sonu gidilebilecek en güzel mekanlardan biridir zira çocukların oynayabilmesi için kocaman bir bahçesi, açık ve kapalı olmak üzere iki adet oyun parkı vardır. küçük piçleriniz gözünüz önünde oynarken sizde masanızda soğuk biranızı yudumlayabilirsiniz. büyük lüks.