şükela:  tümü | bugün
 • fox'un çoğu zaman olduğu gibi, iyi oyunculu fakat muhtemelen kısa süreli olacak olan yeni dizisi. hayırlara vesile olup olmayacağını göreceğiz.
 • fated to love you uyarlaması olduğunu düşündüğüm dizi. sadece baş kadın karakter ezik değil. en azından buradan öyle duruyor. zaten birçok asya ülkesinde uyarlaması yapılmıs bir diziydi. bir biz eksiktik. şaka bir yana becerirlerse pek dokunaklı bir hal alabilir.
 • bugün afişini görünce 'bi fated to love you kalmıştı batırmadığınız' diye içimden saydırdığım dizi. uzakdoğu dizilerini de sinemasını da rahat bırakın artık be.
 • mario gomez'in başrol oynadığı telenovela turca.
  (bkz: swh)
 • yeni kiraz mevsimi hayırlı olsun,fox 'un tekrarın canını çıkaracağını düşündüğüm dizisidir,tutar mı? yazı çıkaracağını düşünüyorum ancak şu kedi sesli ,hafif sarsak ve sakar azıcık her işi eline yüzüne bulaştıran huysuz ve tatlı kadınlardan sıkılmadınız mı senaristler??
  edit;sumru yavrucuk ve sevinç erbulak özlenmişler bee !!
 • (bkz: etli dizi)
 • yerli hangover, üstüne biraz kiralık aşk.
 • oh mis.

  klasik bir buluşma özelliğiyle başlayan ama hangover filminde ki gibi karakterlerin "dün gece ne yaptık biz" halleriyle uyanmaları sonucu. bir adet tek günlük ilişki sonucu bebeğin ortaya sürüldüğü dizi.

  bunun yanında evli olduğu halde başka kadınlarla ilişkiler yaşamaya çalışan enişte, büyük bir ihtimalle daha önce yapmasına rağmen onu hep affetmiş bir eş, çocuğun babası zengin olunca birden sinirleri yumuşayan para delisi olan kardeşler ve anne... ve cabası ya.. ister bana geri kafalı diyin ister başka bi şey.

  bana ters kardeşim bu işler. çünkü olay bi noktayla kalmıyor. "pisliklerden komedi yapılmaya çalışılmış". bir erkek olarak şunu söyleyebilirim ki kadın aşağılanmaktan beter edilmiş..

  umarım rtük kardeş ona buna ceza vermek yerine bu dizinin ömrünü fazla uzatmaz. yazık çok yazık. burası türkiye abi ! buradaki gelenek, görenek bunu kaldırmıyor.. daha da ileri gideceğim; şu karaktersiz tecavüzcülerin türemesinin, okumamış toplumların bu gibi yapımlarla kandırılması çok kolay. neyse ilk bölümüne denk geldiğim güzel oldu. tekrardan izlememek dileğiyle.
 • babadan zengin çocuğun, kızlarını siktiği için zil takıp oynayan bir aileye sahip esas kızın oynadığı aşağılık bir dizi.
 • sanırım oğluna kız arayan anne baba arasında;

  -pelinsu mu? o kız 10 yaşındayken 90 kiloydu.
  +zayıflamıştır belki?
  -zayıflasa ne olacak basenleri çatlamıştır onun.

  şeklinde bir diyaloğun geçtiği dizi. karşı tarafta da fıstık gibi olan pelinsu'ya annesi "kızım şu çocukla yemeğe çık. hem yakışıklı hem de doktor. bak yoksa batacağız!" diye öğüt vermektedir. bir tane de tasarımcı bir kız var o da yakışıklı bir çocuğu kapmış gibi görünüyor onu da evlendirmeye çalışan bir ailesi var. yoksa pelinsu o mu? kim ulan bu pelinsu?

  tanım: atanamayan tarih öğretmenine değinerek güldürürken düşündüren bir yaz dizisi.