• babadan zengin çocuğun, kızlarını siktiği için zil takıp oynayan bir aileye sahip esas kızın oynadığı aşağılık bir dizi.
  • sanırım prodüksiyon paraya kıyamadığı için baş rol erkek oyuncu yerine bir adet bal mumu heykeli oynatılan dizi. bu ne lan ?
  • türk milletinin iki yüzlülüğünü ayan beyan ortaya koyan dizidir.

fakir kız zengin çocuktan tek gecelik ilişkiyle hamile kalıyor. kızın ailesi bu duruma hiçbir şey demiyor, üstüne üstlük kızı adama yamamaya çalışıyor. bu arada esas oğlan başkasıyla nişanlı. ortada gayrimeşru bir çocuk, aldatılmış bir nişanlı, kendini zengin adama yamamaya çalışan bir esas kız var.her şey normal, her şey olağan.

şimdi soruyorum size gerçek hayatta bu dizide geçenlerden hangisini bünyeniz kaldırır.. çekirdek çitleyip izlemiş tüm türk halkı dün gece, birinci olmuş.reytinglere baktım, ordan biliyorum. gülmüşsünüzdür de izlerken. hoşunuza gitmiştir yaşananlar. anlayışla karşılamışsınızdır belki evli olmayan bir kadının hamile kalmasını. aynı durumun komşu kızınızın başına geldiğini düşünün. yerin dibine sokarsınız onu. dört bir yandan dedikodusunu çevirip , hayatı zindan edersiniz.

iğreniyorum sizden, ikiyüzlülüğünüz batsın.
  • özgecan olayında o saatte dışarda ne işi varmış diyen annemin ablamla birlikte full konsantre izlediği dizidir. ikiyüzlülük, cahillik ...
  • 40 yaşındaki sevinç erbulak'ın 32 yaşındaki cihan ercan'ın annesini canlandırdığı dizi.

başka yorumum yok sayın izleyici.
  • 18 yaşındaki kız, annesine iki aydır adet görmediğini söyler. annesi, çok tedirgin olur ve eczaneye bir hamilelik testi almaya gider ve sonuçlar kızın hamile olduğunu gösterir. anne çıldırmıstır, bağırır çağırır ve bunu yapan hangi domuz,bilmek istiyorum der. kız telefon açar ve yarım saat içinde bir ferrari evin önünde durur, içinden hafif kırlaşmıs saçları ve çok pahalı bir elbisenin içinde manyak yakışıklı bir adam iner ve kapıdan içeri girer. anne baba ve kızla beraber otururlar.

adam; kızınız durumu anlattı, kişisel durumumdan dolayı kızınızla evlenemem, ancak tüm sorumluluğu alıyorum der. eğer bir kız çocugu doğarsa annesine; bir ev, bir yazlık villa ve 1 milyon dolarlık bir banka hesabı, eğer bir erkek çocuk olursa; birkaç fabrika ve bir milyon dolarlık bir hesap, eğer ikiz doğarsa her ikisine de 500 bin dolarlık hesap ve bir fabrika vereceğim, der. ancak düşük olursa....

o zamana kadar sessizce bekleyen baba elini dostça adamın omuzuna koyar ve ne olacak o zaman tekrar s......sin evladım der.

(bkz: #7538044)
  • erkek başrolünün laktozsuz sütten americano sipariş ettiği bilim kurgu dizisi.
  • sikintidan biraz bakayim dedim ama cık tutmaz bu dizi. basroldeki esas kiz cok abartili bir oyunculuk sergiliyor, sumru yavrucuk'a saygim sonsuz ama yabanci damat'taki anne rolunden ve inandiriciligindan fersah fersah uzakta. pelinsu mu ne boksa esas kizin aksine inanilmaz donuk ve mimiksiz, cast secimi olmamis kisaca. ayrica senaryoda da cok buyuk eksiklikler var. kizinin hamileligine siradisi tepkiler veren anne ve bu annenin surekli kizinin bilmedigi birinden hamile kaldigini tekrarlamasi ve bu adamin kim oldugunun bir turlu bulunamamasi giibi. ta ki sacma sapan bir rastlantiya kadar. biraz akil mantik. kizin bulustugu adami bulmasi cok mu zor sayin senaristler? sacma sapan bir gazete rastlantisiyla kiza esas adami buldurtuyorsunuz. esas kizla soz konusu oglan restoranda icki icerken garson adama her zamankinden mi onur bey diye soruyor. adam belli ki oranin mudavimi. kiz o restorana gidip adami sorup sorusturamaz mi yani? öff, icim sisti yahu. birazcik senaryo yazmayi ogrenin su acun'dan, biraz kurgu ogrenin.
  • kiz cok dürüst ahlakli, kizin anasi zengin damat avcısı cirkef hadsiz, esas oglanimiz zengin yahusuklu ve kesin o da basketbol oynuyordur da biz goremedik henüz, oğlumuzun anasi gorgusuz fesat.. kiz anasindan hep utanıyor beni evlenmeye zorlama evlenmiycim birak bu zengin koca avciligini gururlu ol anacim diyor ama nerdeee. oglan da kendi anasindan utaniyor birak bu miras isini evlenmiycim cocuk yapmiycim diyor. sonra bunlar yanlışlıkla tanisiyor ay bir sarhosluk bi komiklikler bi ısınmalar hemen otel odasinda farkinda olmadan sarhosca sevismeler.. sonrasında kiz hamile kaliyor herkes karli çıkıyor. caliskan ve prensip sahibi oğlumuz ve onun gorgusuz anasi mirasa konmayi garantiliyor, gururlu edepli kızımız ve onun yuzsuz anasi ise yagli kapiya demir atiyor hayatini garantiliyor. ustune ustluk bunlar bir de ruh ikizi olmasin mi? bu yaz tatilimi ne kadar gereksiz yaz dizisi varsa onlari izlemeye adadim. son kalan beyin hucrelerimi de bu ugurda kaybetmeye hazırım.
  • kadınların ilk sevişme zamanının hep yumurtlama dönemine denk geldiği bir klişe içeren dizi.
hesabın var mı? giriş yap