• ing. yapılması bariz olan (hamle), alternatiflerine göre kesin üstün seçenek.
  • bir seyi anlamak, ya da bir seyin nasil yapilacagini, ne yapilacagini bilmek icin beyin sahibi olmanin gerekmedigi durumlari tarif etmekte kullanilir.
  • son derece sıkıcı ve vasat bir yaz geçiren müzik endüstrisi için ufakta olsa bir heyecan katabileceğini düşündüğüm bir şarkıydı, ancak bu da yıl içerisinde çıkan pek çok iş gibi beklentimi karşılayamadı.

we the best music, dj khaled diye bağırdığı her şarkıyı neredeyse bana dinlettirmeyi başaran dj khaled bu şarkıda biraz sabırları zorlamış gibi duruyor. böylesi stabil bir metronoma sahip şarkı için biçilen süre son derece gereksiz uzunlukta. yani zaten verse ve nakarat ayrımı yapamayacağımız kadar aynı seviyede devam eden bir şarkıya, 4 dakika ayırmak pek bir şov.

ayrıca justin bieber'ın central park'ta yürüyüşe çıkmış hali ve bad hair day konseptli yağlı saçları ile klip çekmesi inanılmaz itici. bu çocuğun son zamanlardaki salmışlığı ve pasaklılığı sinirimi bozuyor. yakışıklısın, güzel fiziğin var ve aşırı popülersin. neden homeless gibi giyinmek peki justin ? üstelik seninle aynı yaşta olmamızdan ötürü seni yaşından da vuramıyorum.

görüyorum ki bu adamın da kariyerinin en iyi işi wild thoughts olarak kalacak. nasıl kalmasın ki ? resmen rihanna'yı da yanına alıp, geçtiğimiz yılın en egzotik işini yapmışlardı. hala playlist'imde ve hala dinliyorum. gerçekten klasikler arasına girebilecek güzellikte bir işti.
  • bildiğin kötü olmuş dj khaled, justin bieber, chance the rapper ve quavo düeti. hot 100 listesinde top 5'i görür gayet ama bu ekipten daha güzel bir çalışma beklerdim. gerçi bieber-khaled işbirliklerinin hepsi kofti çıktı.
  • i'm the one kadrosuyla tekrar parça yapıcaksın madem lil wayne nerede? parçada weezy olsaymış çok daha iyi olurmuş bu parçayı canlandırırdı sırf bu yüzden bile bi i'm the one kalitesinde hissettirmedi.
  • "i'm the one" daha iyiydi bence. chance the rapper ileride daha başarılı olacak çok güzel bölümler yazıyor.
  • sozlerini kirk yil arasam sozlukten baska bir yerde asla bulamayacagim sarki
  • ing. basit.
  • en salağın dahi yapabileceği iş için kullanılan ifade.

no brainer iş yapan kesim arttıkça kalite düşer, vizyon yokolur.
hesabın var mı? giriş yap