şükela:  tümü | bugün
 • alevilerden şehit olmaz diyenlerin, atatürk’ün annesine o..pu diyenlerin tutuklanmayıp gününü gün ettiği ülkede ikinci paketleme vakası.

  edit: ülkenin kurucusu büyük lidere “ayyaş”, balkan göçmeni türklere “ahlaksız” diyen şerefsizleri unutmuşum. buraya not: birçok mesaj geldi, onlara da söylediğim gibi burada kastettiğim lord at bilmem ne adlı atatürk düşmanı yazar ile mısırlıoğlu denen şerefsizlerdi.
 • fetonun siyasi ayağı tutuklanmadigi sürece ve aynı şekilde " bizde kilise ve cem evlerini yakalım, yıkalım " diyen insanları da tutuklanmadigi sürece leş hukuk mahkemeleri olmaktan ilereye gidemezsiniz.
  zavallısınız, gücünüzün yettigine ancak hukuk sisteminiz işler.
 • bravo gençler.
  ben görseydim genç olduğunu anlayıp özel mesajla uyarırdım.
  10 yılı aşkın süredir sözlükle iç içeyim. burada neler okuduk, neler yazıldı, çizildi de hukuk kılını kıpırdatmadı.
  osuran sarışın bir kadın için kılı kırk yararken bizim şikayetlerimiz hep göz ardı edildi.

  siyasal islam batağının içine göçmüş bir ülkede, islam karşıtı genç bir çocuğun cahilliğini şikayet etmek için kıçınıza vura vura koştunuz.

  zaten iktidar gözünde façası kötü olan ekşi sözlük, kendi içinden birini kurban vermiştir. hukuk değil, kamuoyu cezasıdır bu.

  devlet içinde uyuştucu taciri bulursun da bunlar gider ezhel'in kulağını çeker ya,
  o hesap işte.
  bravooo, hak yerini bulduuuuuu.
 • ben şunu yine bırakmak istiyorum bakın bu da ağır suçtur ve sanırım hala alınmadı!

  böyle böyle temizlenecek sanırım sözlük!

  günlerdir katliamın gerçekleştiği ülke başta olmak üzere birçok ülkede, inançlı/inançsız kimseler yas ilan edip anmalar gerçekleştirirken ne yazık ki yine en çok bizim ülkemizde belli bir kesim hedef gösterilmektedir.
  şu (bkz: #87806427) meczup mesela girdilerine bakındığımız zaman tamamen bir potansiyel suçlu olarak görebiliyoruz.
  silerse
 • burada terör övmeden daha başka ve daha temel bir sorun var:
  ülkedeki adalet sistemi kimin damarına bastığınıza göre değişkenlik gösteriyor.

  pek çok terör saldırısında pek çok terör övme olayı oldu sosyal medyada, ölenler ile dalga geçildi, patlama anları ile dalga geçildi, ama hiç tutuklanan görmedim. terör övmenin bir aptallık işi olduğu aşikar; ama yazılı hukuk, damar basmayla değişebiliyorsa bu görmezden gelinecek bir sorun olmamalı.
 • atatürk’e küfür eden bir entri girsem deneme amaçlı, içeri alınır mıyım acaba?

  cevap belli.

  ülkemizin başı sağolsun.
 • nefret söyleminde bulunan ve terörü destekleyen herkesin başına gelmesini ümit ederim.

  ek: ayrıca konu ekşici konusu değildir, twitter’da da yazsa büyük ihtimalle, bu kadar gündem olması durumunda, aynı şekilde sonuçlanırdı.

  ek2: gelen mesajlara toplu yanıt vereyim; devletin siber suçlar diye koca bir birimi var. bugün herhangi biri bile iki stalkla kimin aslında kim olduğunu bulabiliyor.
 • yazmayın. tuttuğunu sikiyorlar. şaka bir yana bu olayları desteklemiyorum. ancak bu olay ekseniyle sözlüğe bayağı yükleniyor. sanki bu olay tuz-biber ilişkisi oldu. bugün takvim gazetesinin öfke dolu haberinden bahsetmiyorum bile.
  takvim gazetesi
  edit: ülker link
 • konudan bağımsız dikkatimi bir şey çekti bu iki yazarın tutuklanmasına tepki gösterenler pkklı arkadaşlar oluyor niyeyse.

  hayır yani bu olaylardan sonra yazdıklarınızı silmediğinizi bilmiyoruz sanki.*

  memleketin neredeyse tamamının ölmesini dileyen bir yazı yazarsan alırlar içeri. kem küm etmenin bir anlamı yok. adamın ölmesini istediği kişiler de burdakilerin anası babası halası amcası. oturduğu taburesinden anasını babasını öldürmek isteyen adamı savunup duyar kasıyor.

  bu zamana kadar neler yazıldı neler. kimseye dokunmadılar da birden mi akıllarına geldi sanki. kantarın topuzunu kaçırmayın oğlum.

  peşinen not: yeşillenen kutumda akpli olduğuma dair bir mesaj görürsem yiyeceğiniz küfürlerden sorumlu değilim. zira profilime girip iki entry aşağı bakmanız kafi.

  edit: tahmin ettiğim üzre pkk tayfa çok seri eksi basıyor. alışığım ben devam.

  bi de yanlışı yanlışla savunmak tipik orta doğulu insan özelliğidir. yapmayın yani. elbet bir gün o bahsettiğiniz yanlışları yapanlar da hesabını verecek. furki dahil.
 • yaşadığın ülkenin kanunlarına tabisin.

  burada usül erkan bilen bir kitle sürekli; "yapmayın burası nispeten vasat üstü birikimde gündem oluşturan bir yer..insan hayatının dini, rengi, yaşı, mesleği olmaz..müptezeller gibi yazmayın.." dedikçe....

  bu "kuru"lar nedeniyle bugün değil ama bu devran ekşiyi ve "yaş"ları da yakacak...