• yazmayın. tuttuğunu sikiyorlar. şaka bir yana bu olayları desteklemiyorum. ancak bu olay ekseniyle sözlüğe bayağı yükleniyor. sanki bu olay tuz-biber ilişkisi oldu. bugün takvim gazetesinin öfke dolu haberinden bahsetmiyorum bile.
    takvim gazetesi
    edit: ülker link
  • konudan bağımsız dikkatimi bir şey çekti bu iki yazarın tutuklanmasına tepki gösterenler pkklı arkadaşlar oluyor niyeyse.

hayır yani bu olaylardan sonra yazdıklarınızı silmediğinizi bilmiyoruz sanki.*

memleketin neredeyse tamamının ölmesini dileyen bir yazı yazarsan alırlar içeri. kem küm etmenin bir anlamı yok. adamın ölmesini istediği kişiler de burdakilerin anası babası halası amcası. oturduğu taburesinden anasını babasını öldürmek isteyen adamı savunup duyar kasıyor.

bu zamana kadar neler yazıldı neler. kimseye dokunmadılar da birden mi akıllarına geldi sanki. kantarın topuzunu kaçırmayın oğlum.

peşinen not: yeşillenen kutumda akpli olduğuma dair bir mesaj görürsem yiyeceğiniz küfürlerden sorumlu değilim. zira profilime girip iki entry aşağı bakmanız kafi.

edit: tahmin ettiğim üzre pkk tayfa çok seri eksi basıyor. alışığım ben devam.

bi de yanlışı yanlışla savunmak tipik orta doğulu insan özelliğidir. yapmayın yani. elbet bir gün o bahsettiğiniz yanlışları yapanlar da hesabını verecek. furki dahil.
  • nefret söyleminde bulunan ve terörü destekleyen herkesin başına gelmesini ümit ederim.

ek: ayrıca konu ekşici konusu değildir, twitter’da da yazsa büyük ihtimalle, bu kadar gündem olması durumunda, aynı şekilde sonuçlanırdı.

ek2: gelen mesajlara toplu yanıt vereyim; devletin siber suçlar diye koca bir birimi var. bugün herhangi biri bile iki stalkla kimin aslında kim olduğunu bulabiliyor.
  • ben şunu yine bırakmak istiyorum bakın bu da ağır suçtur ve sanırım hala alınmadı!

böyle böyle temizlenecek sanırım sözlük!

günlerdir katliamın gerçekleştiği ülke başta olmak üzere birçok ülkede, inançlı/inançsız kimseler yas ilan edip anmalar gerçekleştirirken ne yazık ki yine en çok bizim ülkemizde belli bir kesim hedef gösterilmektedir.
    şu (bkz: #87806427) meczup mesela girdilerine bakındığımız zaman tamamen bir potansiyel suçlu olarak görebiliyoruz.
    silerse
  • fetonun siyasi ayağı tutuklanmadigi sürece ve aynı şekilde " bizde kilise ve cem evlerini yakalım, yıkalım " diyen insanları da tutuklanmadigi sürece leş hukuk mahkemeleri olmaktan ilereye gidemezsiniz.
    zavallısınız, gücünüzün yettigine ancak hukuk sisteminiz işler.
  • atatürk'e devletin bütünlüğüne ve bayrağa hakaret edenlerle devam etmesini temenni ettiğim.

ayrıca bazı yazarların da ahlak polisleri tarafından alınması lazım.
  • beter olsun dediğim olay. 50 tane masum insan katledilecek yavşağın biri de gelip burda islam’a ve müslümanlara nefretini kusacak, terörü övecek ondan sonra elini kolunu sallaya sallaya serbest bırakılacak. öyle bir dünya yok. darısı sözlükteki orospu çocuğu fetöcü ve pkk destekçilerine
  • klavyenizden çıkanı gözünüz görüp, beyniniz algılasın.
    burada yazılanları milyon kişi okuyor. 3-5 kişilik sohbet ortamında değilsiniz. akıllı olun.
  • bir ekşici daha tutuklandı ne demek sanki aynı görüşü savunuyoruz.
    o boku yiyen terörist ne kadar sapkınsa çıkıp bunu söyleyen ergende bir o kadar sapkın tabiki tutuklanacak gayet normal.

bu ne şuursuzluk kardeşim az adam olun lan az insan olun.

beter olsun.
  • @no ceiling adlı yazarın ne yazıp tutuklandığını anlamadığım haberdir. haberde içerik yok sadece tutuklandı diyor.

haber yapan ise korku yaymak için oluşturulmuş bir propagandadır. haber doğru ise yazılanı bilmeliyiz. ya da ben görmediysem yeşillendiriniz beni.

edit: yeşillendirenler oldu. adam gerçekten kansız vicdansızmış.
hesabın var mı? giriş yap