şükela:  tümü | bugün
  • akaretler’de şubesi bulunan bar. geçen gün doğum günümü orda arkadaşlarımla kutlarken 4 tane jager shot söyledim bardan tanesi 25 tl dediler ve toplam 100 lira dediler. kartı verdim ve daha sonra şifreyi girdim. şifreyi girerken karanlıktan gözükmüyordu kaç para çekildiği. ertesi gün farkettim ki 100 lira olan şeyden 180 lira çekmişler. gerçekten yazıklar olsun. bu tarz kazıklama taktiği kullanarak insanları salak yerine koymaları gerçekten üzücü. arkadaşıma da sordum her zaman giden jager shot’ı 25 tl’ye aldığını söyledi. ertesi gün fişimle beraber iade istemeye gittim. kameradan bakabilirsiniz de dedim ne aldığıma. bana ilk önce neye ne kadar ödediğimi sorup daha sonra doğru ödemişsiniz diye beni yalanlamaya çalıştılar. çalışanınız bardayken öyle demedi ama diyince de o yeni elemanlardandır diyip bir kez daha salak yerine koymaya çalıştılar. gerçekten bu ve bunun gibi yalancı ve düzenbaz işletmeler var olduğu sürece ileriye gidemeyeceğiz. size tavsiyem bu mekana gitmeyin ve gidenleri uyarın !
  • neden tercih edildiğini anlamadığım, sıra sıra dizilmiş birçok mekanla birlikte tıklım tıklım dolu, aşırı rahatsız edici konumda bulunan mekan. içtiği/yediği şeye hak ettiğinden fazlasını vermek isteyecekler için birebir.
  • cumartesi yoğunluğundan ve yağmurlu bir havada çok fazla dolanmayalım diye oturduğumuz fakat pişman olduğumuz mekan. porsiyonlar hem ufak hem de gereksiz pahalı.
  • beşiktaş akaretlerde ki güzel mekan. dj’de çok iyi çalıyor. yarın halloween partysi varmış,güzel olacağa benziyor. tavsiye ederim.
  • berbat müşteri ilişkisi becerileri ile insanı çileden çıkartan korkunç mekan.

ilgisizliğinde ötesinde bir kötülükten bahsediyorum burada. personelleri yeterince umursamaz ve saygısızlar.

mekanda geçirdiğiniz vakit arttıkça, sorunlarda artıyor. gerçekten keyif falan bırakmıyorlar insanda. kahve siparişi veriyorsunuz unutuluyor. yemek sipariş ediyorsunuz mutlaka bir şeyler eksik geliyor. bir şey rica edecekken müşteri olarak acaba istesem mi diye 5 kere düşünüyorsunuz. çünkü dünyanın en kibar tonuyla iletişime geçiyor olsanızda o eylemi müthiş bir nefretle yapıyorlar. öyle suratsızlar ki çalışanlardan ekstra bir şey istemeye çekiniyorsunuz durumu siz düşünün artık!

kişi başı 130 lira hesap verip bir fincan çaya 12 lira almalarına değinmek bile istemiyorum.
    bu mekan daha önce böyle değildi.
    ilgilenin şu durumla, rica ediyorum.