• sezonun en iyi animesi, 12. bolumun bitimiyle bitmis bulunmakta. ikinci sezon coook yuksek ihtimal gelecek, zira yazili materyal var daha. cok fena bitti yalniz. edepsizlik bu yaptiklari.
  • 3, 4 ve 6. bolumleri en iyi 100 anime bolumleri siralamasi yapsam kafadan girer.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

6. bolumdeki oyuna hidrojen bombasiyla girmek, dota'da lina oynarken acilisi ulti yapmak, uo'da kal vas cikmak, wow'da pyro atmak gibi bir sey sanirim aelkdfjlkdsjf
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---

ensest iyi prim yapti bu sene, biraz azaltsalar iyi olacak.
  • "on nasıl sezon finaliydi arkadaş" dedirtenlerden.

soa'yı beğenmiştim, hikayesi ve aksiyonu iyiydi ama bu nasıl bir anime? direkt dizi olaymış ya, çok güzel, çok da iyi güzel olurmuş taam mı...

--- spoiler ---

adam finalin sonlarına doğru warbeast'in başındaki tiplere "kardeş, ben sizi zaten haftalar önce yendim, sadece siz farkında değildiniz" dedi ya la.

bir de en sonunda kalktı eski tanrılardan (old deus deniyor animede) birisine kafa tuttu ki orada da bitti zaten sezon.

--- spoiler ---

heyecanla yeni sezonunu bekleten oldu benim için...
  • yakın zamanda live action filminin yapılacağı duyurulan rol yapma oyunlarının gerçek hayat uyarlması tarzındaki animedir. bu seriyi seven şu serileri de sevdi:

(bkz: sword art online)
    (bkz: accel world)
    (bkz: log horizon)
    (bkz: hack sign)
    (bkz: druaga no to the aegis of uruk)
    (bkz: danmachi)
    (bkz: ragnarok the animation)
    (bkz: kono subarashii sekai ni shukufuku wo)

ve tabii ki bu seriler arasındaki en iyi seri açık arayla hack sign serisi. ondan sonra ben millete diyince hocam eskiden animeler ne güzeldi. plot vardı ama şimdi ki zamanın animeleri gibi plotu memelere, götlere ve pantsu shotlara kasmıyorlardı. bundaki amaçta hedef kitle olan yani otakulara yaptıkları serileri satabilmek. ha izlettiriyor mu kendilerini evet ama gerçekten güzel bir seri izlemek istiyorsanız ve bu gibi serilerin türlerin atası olan hack sign mutlaka izlenmeli ve hatta ilk bu seri izlendikten sonra sırasıyla bu seriler izlenmelidir.

edit: live action haberinin kaynağını göstermemişiz:

http://otakomu.jp/archives/399659.html
    https://www.reddit.com/…no_life_is_getting_a_movie/
  • devaminin artik gelmesi gerekiyor. seriyi kac defa bastan izleyecegiz yahu? yeter.

no geemu no raifu banzaaaaaai.

jibril artwork'u:

http://fc02.deviantart.net/…l_by_wanini-d7jxbfg.png
  • besinci bolumunde studio ghibli'ye selam cakarak ayri bir gulumseten anime.

--- spoiler ---

"aa laputa gercekmis.." (bonus)

--- spoiler ---

yedinci bolumdeki gendo* pozu ve nausicaa'daki giant referanslari dikkatlerden kacmamistir. hideaki anno'ya coklu selam gondermisler.
  • --- spoiler ---

sezon finaline vereceğim tepki ancak şu olabilir; "çok eğlendim."

insanda satranç oynama isteği uyandıran anime ayrıca. 2. sezon gelsindir.

--- spoiler ---
  • konusu hoş, zaman geçirmelik bir anime.

abi kardeş ilişkisini bana göre güzel yansımamıştır. bu gözler bu konudaki, kardeşik konusundaki tüm zamanların anime, dizi, sinema vs.. efsanesi eduardo elric ve alphonso elric'i gördükten sonra; "kardeşlik" temasından tam olarak etkilenebilmek nerederyse imkansız.

her şeyi izledikten sonra edit: zaman geçirmelik olmanın ötesinde cidden güzel bir anime. shiro karakteri bana göre inanılmaz tatlı. sword art online’ı da çok seven biri olarak ise fikrimde sword art online ruhu, varlığı, karakterleri ile no game no life’ın yakınından geçemez. sao kaliteli ama ruhsuz bir anime. no game no life ise sao’dan fersah fersah özel duruyor.
  • hem video oyunlarını hem animeleri sevenlerin sword art online'dan sonraki yeni gözdesi.
  • çok acayip bir anime. akıl oyunları, fantastik öğeler ve hafif ecchi soslu, son zamanların en lezizlerinden birisi.

son 1-2 yıldır, her bölüm sonunda "lan haftaya kadar beklenir mi be" dediğim nadir animelerden. izlemeyen varsa bir iki bölüm izlesin, devamı gelir zaten.
hesabın var mı? giriş yap