• 2002 dünya kupası maçlarını okulda izleyebilmek için evinden sınıfa 37 ekran tv getirerak yardıran insan...
    (bkz: amme hizmeti)
  • o kadar harika bir şarkıdırki, hastası olmayan çok az insan tanıyorum. gitar ve candice night'ın harika sesi ve yorumu, üstüne birde her ilişkide yaşanası sözleri ile sürekli hayatımda yer alan bir şarkıdır.
    hatta askerliğimi yaparken erzurum orduevi'nde kalıyordum, orda çalsınlar diye bir cd yapmıştım. bu şarkı 4. sıradaydı, kaç asker gelip komutanım 4 numara ne harika şarkı demişti hatırlamıyorum, ingilizce bilmeyenler uydurduğu kadarını mırıldanıp dururdu, bazen yemek sonlarında sadece bu şarkıyı döngüye alıp çalarlardı. kimsede yeter değiştirin demezdi, aylarca çaldı durdu o cd.
  • lovely moonlit hours we've spent
    walking on the beach
    we'd gaze up at the stars
    i swear they were in our reach
    but time it went on
    minutes, they ran too fast
    like you they were gone
    into the past

seklinde de devam eder.
  • kendisine butun mankenler feda olsun diye dua ettigimiz sozluk playboyu.
  • blackmores night'in sayili $arkilarindandir, nedense grup bir daha bunun tadinda bir$ey uretmemi$tir.

digeri icin (bkz: wish you were here)
  • ba$tan sonra arpejlerle bezeli, grubun icine iyice sindirene kadar uzerinde ugra$tigi belli bir aranjeye sahip, huzunlu ve kaliteli eserdir. ritche blackmore'un ortalarinda attigi yakla$ik 30 saniyelik solo superdir bu $arkida..
  • yazdıklarında kişilik bölünmesinin en bariz belirtilerini gösteren, kimi zaman uzun boylu-kimi zaman kısa boylu altıncı nesil bir sozluk kullanıcısı. yazdıkları da bu bölünmeye paralel ya çok iyidir ya da çok kötüdür...bir oguzatay karmaşasını yüreciğinin bir köşesinde taşımanın kıymetini bilmesi dileklerimle..
  • shadow of the moon albümünün 11. şarkısı ve en güzellerden biri... terk edenler için daha anlamlı hale gelebilir tabii bir de.
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan yazardır. gözünden kaçmış olabilir gecenin bu saatinde.olabilir. normaldir.
    fakat benim yanlışlığı düzeltmem gerekli.

31 mayıs 2010 iskenderun saldırısı başlığına yazdığım (bkz: #19211490) bu entry'den sonra, hemen ardından; (bkz: #19211611) bu entry'yi girmiş ve beni bir anlamda iki yüzlü olmakla suçlamıştır.

oysa ki; (bkz: #19211611) nolu entry'de bahsi geçen yazıların tam olarak saat bilgileri şöyledir.
    (bkz: #19210261) : 00:58
    (bkz: #19210387) : 01:04
    (bkz: #19210717) : 01:15

ve nihat doğan başlığı kadar rağbet görmemesini eleştirdiğim başlığın ilk entrysi olan bu entry'nin (bkz: #19211002) , girilme zamanı 01.27'dir.

kısacası; benim nihat doğan başlığına yazıp, böylesine önemli bir konuda yorum yapmaktan kaçınan yazar arkadaşları eleştirdiğim yazı; nihat doğan hakkında yazdıklarımdan daha sonra yazılmıştır.

umarım en kısa sürede bu hatasının farkına varır ve düzeltir. düzeltme gerçekleşirse bu bilgilendirme yazısına da ihtiyacım olmayacak.
  • nesline bakmadan hakkımda atıp tutan yazar. itinayla boy ölüçüsü alınır ki bunu ne mutlağım ne muğlak da iyi bilir. insan ra'ine öyle der mi olm?
hesabın var mı? giriş yap