• wonder, suburbicon ve son olarak a quiet place filmlerinde oynamış, 2005 doğumlu ama bence olduğundan rahat 3 yaş küçük gösteren çocuk oyuncu. geleceği parlak dedikleri türden.
  • oyunculuk olarak başarılı bulduğum bir aktör, sinemanın gelecekteki umudu, fenomenlerinden biri olur diye düşünüyorum bir gün oscarı kazanırsa şaşırmam.zaten bazı yönetmenlerinde odağındaymış.
  • wonder filmindeki oyunu ile dikkatimi çekmiş aktör. 12 yaşında ama büyüklerin jest ve mimikleriyle oyununu vermiş. sahnesini doldurmayı iyi beceriyor. bu çabuk geliştiğini,sosyal zekasının yüksek olduğunu gösterir. çocuk oyunculardaki iyi performanslar, büyüklerin jest ve mimiklerini kullanmaları üzerinden ölçülmez elbette. ancak küçük oyuncumuz başlangıç için çok iyi sinyaller veriyor.
  • adam olacak çocuk. son zamanların olduğu gibi belki de önümüzdeki 20 yılın en iyi oyuncularından biri olacaktır. oynadığı her yapımı kalite olarak üst düzeye taşıyor. özellikle honey boy 2020'de izlediğim en iyi film.
  • (bkz: the undoing)
  • undoing'de sadece bir dakikasını izledim. çok iyi oyuncu olacak gibi geldi. aşırı çirkinleşirse hollywood harcar bunu tabii, o ayrı. sonra burada bakınca wonder'daki rolünü hatırladım. orada da iyidi gayet.
  • bu cocuk burdan alir yurur. ciddi manada iyi oyuncu
  • 16 yaşında. bu yaşına kadar kaliteli yapımlarda yer almış. ileride önde gelen oyunculardan biri olacaktır.
  • ben de beğendim oyunculuğunu. katy cavanagh annesiymiş.
  • tarihe not olarak yazıyorum. geleceğin leonardo di caprio su olur. bi titanic e bakar
hesabın var mı? giriş yap