şükela:  tümü | bugün
  • glee'de mark salling tarafından canlandırılan, genellikle kendisine puck diye hitap edilen ve mohawk saçıyla hatırlanan çapkın karakter. son birkaç haftadır ortalarda görünmemesi kimi çevrelerde can sıkmıştır.
  • hatunların efendi yerine piç tercih etmediği bir okulun gizli kahramanı. güzel gülüşlü, karizmatik tavırlı, tek kaşını kaldırışıyla seksi. milf de sever, affetmez.

    bu adam varken glee'de nasıl olup da tüm hatunların (tabi ki kurt de dahil) o eblek, dambal finn'e hasta olduklarını anlayamıyorum, resmen kör hepsi kör. kendi de rahatsız bu haketmediği ikinci adam'lıktan. kıymeti bilinmiyor ya en çok ona bozuluyorum yani.

    evet bazen pislik bir insan olduğu doğru da, "önce ailem" diyor her zaman, az elinden tutsanız düzelmeye hazırdı adam, hıh.
  • dizi dünyasına gelen en taş kötü çocuklardan bir tanesidir bu karakter. bütün kötülüğüne rağmen taşıdığı yufka yürek ve aptallıkları kendisine oldukça sempati kazandırmıştır. rachel berry ile bir need you now seslendirmişlerdir ki kendisine aşık olmamak elde değildir.