• stranger things te will byers karakterini canladıran 2004 doğumlu kanadalı aktör. bence dört çocuk oyuncu arasında duygularını, mimiklerine en iyi aktaran kendisidir.
  • 13 yaşında olmasına rağmen mükemmel bir oyunculuk sergilemiştir, ödül almazsa kurumlara küseceğim o derece.

(bkz: stranger things)
  • nasıl olur da 1 adet entry girilmiş anlamadım. bu çocuk, kocaman adamlar kadınlar dahil dizideki en güzel rol yapan insan evladı.
  • stranger thingsdeki bu sezonki rolüyle emmy alması gerekiyor. milly'nin sayfasına onlarca entry girenler neredeler.
  • stranger things'de millie * ile birlikte en sevdiğim oyuncu. ilk sezonda pek fazla görünmese de ikinci sezonda döktürmüştür.
    ayrıca kendisinin sadettin teksoy ile müthiş bir söyleşisi de var
  • 3 ekim 2004'de new york'ta dünyaya gelen oyuncu.

kariyeri 2015 yapımı bridge of spies ile başlamış olup stranger things ile top noktaya çıkmıştır.

millie bobby brown'un kankasıdır, ileride sevgili olurlarsa şaşırmam.
  • çok başarılı genç oyuncu. stranger things ile dünyaca tanınmıştır. ilk sezon sahneleri çok çok az olsa da dizinin 2.sezonuna damga vurmuştur, özellikle izleyenlerin çok iyi hatırladığı malum sahnede bizlerin altına sıçıttırmışlığı vardır.

3. sezonla birlikte büyüyen ve ergenleşen ekip arasında en yakışıklı isim de kendisidir. severek takip etmekteyiz. millie bobby brown ile uyumlular. çok şanslısın oğlum çok.
  • şu ana kadar stranger things dizisinde en sevdiğim karakter olan will i canlandıran yakışıklı ve tatlı çocuk. kendisi 2004 doğumlu olarak kardeşimden bir yaş büyükmüş sadece ama gerçekten çok yetenekli. ilk üç sezonda en iyi oyunculuğu sergileyen kişidir kanaatimce. bir diğeri de david harbour ama tabii ki noah’ın yaşça küçük oluşu ve böylesine bir performans sergilemesi gerçekten takdire şayan
  • bu çocuğun yürüyüşü ve davranışları çok feminen geliyor bana. gay olduğunu düşünüyorum.

tanım: stranger things dizisinin en iyi oyuncularından biri.
  • (bkz: openly gay)
hesabın var mı? giriş yap