*

şükela:  tümü | bugün
 • saygıdeğer hocamız aziz sancar'ın nobel ödülü töreninde yaptığı açıklama.

  karakter nedir, özünü hatırlamak, geçmişini reddetmemek, vatan millet nedir biraz ders olsun o kendini bilenlere.
  ayrıca eklemiş, "bu ödül ata'mız sayesinde alınmıştır"

  bir not, ödül törenine yakasında atatürk ve türk bayrağı rozeti, boynunda osmanlı tuğrası desenli kravat ile çıkmıştır.

  bu durumla gurur duymayalım da ne yapalım?

  edit: iyi niyetli yazarları ayrı tutayım, bazı art niyetli pkk artıkları "ödül töreninde takmamış ki" diye mesajlar attı. evet ödül töreninde değil (çünkü tek tip kıyafet zorunluymuş) ama tören programı kapsamında yapılan sunumlarda rozet/kravat ikilisini kullanmıştır.
  çekemeyen pkk artıklarına duyurulur.

  çıldırın.
 • kaynak ver, sallama diyen pkk'lı kekolayzırlara duyurulur: http://www.cnnturk.com/…nobeli-anitkabire-goturecek

  çıldırın.
 • uzun yıllar abd'de yaşamiş mason ve yahudi localarıyla yakın ilişki ve faaliyetlerde bulundudjdmd şaka lan şaka akitlere sağlam koymuştur. acısı da pek çıkar gibi görünmüyor.
 • nobel ödülü almak için daha önce ödül alan diğer türk gibi illa emperyalist ideolojilerini yalamak gerekmediğini gösteren bilim adamı sözü.

  bir soru üzerine bir yıl sonra gelen edit: evet aziz sancar, atatürkçü görüşlerini en başından söyleseydi büyük ihtimalle nobel'i de ona vermezlerdi. nobel ödülleri siyasidir. obama gibi, siyasi hamleleri yüzünden döneminde milyonlarca insanın öldüğü bir adama da nobel barış ödülü verilmiştir mesela...
 • aziz hocam'ın joker gibi vurmasıdır. adam vurdukça kürtçüleri ayrı, dincileri ayrı ördek gidi öttürüyor. amk hala evrim ağacı'nın sayfalarına dadanıyorlar kımıl zararlıları.

  ulan biz desek ırkçı oluruz, kafatasçı oluruz. amk hani ırk yoktu, hani anadolu'da herkes aynıydı, zarttı zurttu. adamı kürt çıkartmak için öldüler bittiler. ama aziz hoca vurdu, döndü döndü vurdu. la adam benden milliyetçi çıktı ya la, türkçülükten ölüyor la adam. koyduk mu amk, koyduk mu lan koyduk mu. işte kemalizm bu, mardin'in köyünden nobel öldüllü bilim adamı çıkartan sisteme kemalizm denir, amk arap mitçileri ile, eşşek sikiciler, kudurun köpek gibi.
 • komik işte. yapma olm bunu. kuru kahramanlık ağzını bırakın. vay efendim türk'üm, gavurlar bilmem ne. şu bu... önümüzdeki dönem cumhurbaşkanlığı yerini mi yapmaya çalışıyor? milletvekilliğine mi niyetli? bu ağzı yapan herkes siyasete soyunuyor malum.

  derdin ne aga derdin! koskoca bilim adamı diye sana imrenmek varken "atam atam, uyan da yerine ben yatam" kafasında laflar bi bişeyler... ırkçılığın da bi sınırı olur.

  neyse. şunu öğrenmiş olduk ki iq seviyesiyle alakalı bir amelelik değilmiş ırkçılık. zekâ tipleri önemli.

  didit: olm küfretmek ne lan? hiç mi düşüncemiz olmasın farklı? benim söylediklerim kanun maddesi mi ki hemen itiraz saçma şekilde? vay amk ya!
 • kuruluş kimyamızın bozulmaya başladığı şu yıllarda, kimya ödülünü atamıza atfetmek, kimya bozuculara mesaj gönderecektir.
 • anasını yunan gavuruna kendi elleriyle siktirtmeye dünden razı pezevenklere göre ırkçılık olan cümledir.
 • ülkeyi karanlığa götürenlere kapak olmuştur.
 • başlık açılmıştı modlar birleştirsin bari.

  (bkz: nobel'i 19 mayısta atatürk'e sunacağım)