şükela:  tümü | bugün
 • nobel akademik yayıncılık'ın online kitap satış sitesi. akademik kitapları uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz. cuma günü verdiğim şipariş, bugün (pazartesi) mng kargo ile teslim edildi. bi kitapyurdu'ndaki gibi paketleme yapmamışlar ama kitaplar sapasağlam. ayrıca hediye olarak not defteri ve ayraç göndermişler.
 • akademik kitapları akmardan da ucuza bulabileceğiniz online kitap satış sitesi. kitaplar mng ile üçüncü gün elimdeydi fakat içinde hediye falan yoktu. kitap çeşitlerini ve stokları biraz daha arttırsalar tercih sırasında üstlere çıkacaklardır.
 • müşterilerini memnun etmeyi bilen yayınevi. sipariş bir kaç gün gecikince bir özür notu ile beraber bir kaç tane kitap hediye etmişler.
  türkiye'de böyle müşteri memnuniyetine önem veren firmalar da varmış demek ki. şaşırdım.
 • d&r mağazasında 200 tl, babil.com gibi internet sitelerinde 140 tl'ye satılan kitabı 100 tl'ye sattıklarını gördüm. siparişi verdim ilk kez deniyorum. umarım memnun kalırım.
  entry'i siparişin gidişatına göre editleyeceğim.

  bahsi geçen kitap

  edit: editlemeyi unutmuşum ya, herneyse kitaplar 5 günde geldi. ama çok iyi paketlenmişti bir yıpranma yırtılma vs yoktu. bi ahşap ayıraç bir de çok ilginç bir bardak altlığı hediye etmişlerdi. aradaki fiyat farkına bu kadar beklemeye de değer diye düşünüyorum.
 • burdaki olumlu yorumları görünce sipariş vediğim, verdiğime bin pişman olduğum site. zaten mng kargo'yla çalışmaları bile başlı başına tercih etmeme sebebi. kargo çalışanları hiçbir şekilde o kargoyu size ulaştırmıyor çünkü. vaziyeti nobelkitap'a bildirseniz de ölü taklidi yapıyor kendileri, bilginize.
 • burada olumlu yorumları görünce benim de sipariş verdiğim ama bin pişman olduğum site. benzer fiyatları şehir içindeki akademik kitap satan kitapevlerinde de bulabilirsiniz. d&r ile kıyaslarsan tabii ucuz kalır. bulaşmayın. gidin, gözünüzle görüp, seçip alın. ömürlük kitap alıyorsunuz.
 • akademik kaynaklar için en ucuz ve en güncel baskıları bulabileceğiniz bir site.

  kendilerine teşekkür ederek, aradığım bir kitabı piyasadaki fiyatından 20-30 lira daha ucuza bulabildim. dr, kitapyurdu, idefix gibi sitelerde dahi güncel baskı yokken hızlı bir şekilde temin edip kargo dahil çok daha ucuza gönderdiler.

  kitap ayraçları için de ayrıca teşekkürler.