• buram buram lise 1 kokan avril lavigne şarkısı. akustik versiyonu ile deli gibi dinlerdim. şimdi nereden aklıma geldiyse vizelere çalışırken dinliyorum da güzel şarkıymış allah için. bunun diğer uyduruk avril şarkılarından daha farklı ve derin olması şarkıyı yapanın ben moody olması sayesindedir. ah ben moody ah sende yok oldun gittin...
    (bkz: ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler)
  • benim gözümde en iyi avril lavigne şarkısı sanırım.akustik versiyonu için özellikle.yılların eskitemeyeceği parçalardan bir başkası.gece dinlemek ayrı bir hava veriyor bu şarkıya.
  • avril lavigne de dinlerim dediğimde; küçümser bakışlar görürsem tez olarak sunacağım şarkısıdır.
    ilk dinlediğimden bu yana çok severim. denk gelsem atlamam. hatta dinleyeyim lafı gelmişken.
  • klibinin renkleri ve klipte avril'in o paspal haliyle bir afete dönüşmesi çok hoşuma gitmiştir. şarkı da avril lavigne için gayet iyi ayrıca.
  • hafif bir isyan havası içinde kendinizi gözyaşlarına kaptırıp haykıra haykıra söyleyebileceğiniz bir avril lavigne şarkısı

(bkz: sozlerini de yazayim tam olsun)

well, i couldn't tell you
    why she felt that way
    she felt it everyday
    and i couldn't help her
    i just watched her make
    the same mistakes again

what's wrong, what's wrong now?
    too many, too many problems
    don't know where she belongs
    where she belongs

chorus:
    she wants to go home
    but nobody's home
    that's where she lies
    broken inside
    there's no place to go
    no place to go
    to dry her eyes
    broken inside

open your eyes
    and look outside
    find the reasons why
    you've been rejected
    and now you can't find
    what you've left behind

be strong, be strong now
    too many, too many problems
    don't know where she belongs
    where she belongs

chorus

her feelings she hides
    her dreams she can't find
    she's losing her mind
    she's falling behind
    she can't find her place
    she's losing her faith
    she's falling from grace
    she's all over the place, yeah

chorus

she's lost inside
    lost inside, oh ohhh
    she's lost inside
    lost inside, oh ohhh yeah
  • bu kadar mı güzel "too many too many problems" denir,nakarat da bu kadar mı güzel bağırılır.ne gadder gözel
  • avril lavigne'den gayet başarılı bi şarkı.evet itiraf ettim baya başarılı olmuş.
  • deep purple'ın perfect strangers albümünden çıkmış olan leziz mi leziz parçadır. şarkı içindeki "i see you coming" ve "i hear you crying" nidaları insanı kendinden geçirir.
  • evimden uzaklaşırken mp3 playerımda mütemadiyen çalan avril lavigne şarkısı.
  • işviçreli bilim adamlarınca, finallere çalışırken dinlenmesi şiddetle tavsiye edilen şarkıdır. az ders geçmedeim ben avril sayesinde. tabi gariptir, vizelerde işe yaramıyor.
hesabın var mı? giriş yap