şükela:  tümü | bugün
  • 1984 kanada doğumlu aktör. the riches dizisinde cael malloy rolünde oynamıştır. rol aldığı filmler arasında valentine (2001), a guy thing (2003), final destination 2 (2003), agent cody banks (2003), after sex (2007) ve red (2008) bulunur.
  • shameless (us) dizisinde ian'ın eşcinsel sevgilisi mickey milkovich'i canlandırmaktadır.
  • http://www.imdb.com/…5472/nm0279720?ref_=nmmd_md_pv
    doğal hali bu sanırım, şoklardan şoklara koştum.
  • doğal hali shameless'de ki halinden daha yakışıklı olan oyuncu. ayrıca kafasından aşağı buzlu su dökerken istifini bozmayan ender insanlardan. shameless'de iamla yaşadıkları aşk da çok tatlı.
  • bu adamın shameless dizisindeki gay performansı çok sağlamdır. bir gayin diğer erkeklere oranla daha az erkek olduklarına yönelik algıya posta koyan ve seks yerine aşk arayan gay figürünün en başarılılarından birini ortaya koyan oyunculuğuna ve stoya ila yarışabilecek kadar beyaz tenine hayran olduğum oyuncu.
  • sarışın doğmamalıymış dedirten oyuncu. mickey karakteriyle sahip olduğu koyu saçları çok daha iyi duruyor. bunlar bir kenara da o nasıl iyi oyunculuktur öyle. ne zamandır bir dizi/film de ''i love you'' dediğinde bir karakter bu kadar gerçekçi hissettirmemişti
  • özellikle sarı saçlıyken bugs bunny'ye benzeyen, o haldeyken yanakları sıkılası sevimli aktör. sarı kuşak judocuymuş bu küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. sesini duyunca mutlu oluyorum, hırıltılı ses tonu sevimliliğine karizma katıyor. röportajlarından anladığım kadarıyla en laubali sorulara bile gülerek cevap veriyor, aslına bakarsanız bu adam hep gülüyor güldürüyor a dostlar.

+ i'm an amazing yellow belt in judo, i'm dangerous.
  • shameless'da rolünün hakkını en iyi veren oyuncu.bu adamın ian' e bakışını gördüğüm an diyorum ulan gerçekten aşık heralde bu herif.bir de 84 doğumlu olduğunu görünce şok oldum.

bu haberden sonra, 6x1'de bıraktığım shameless'a devam etme sebebim.

guess who's back, back again. mickey's back, tell a friend!!

e biliydim böyle olacağını #63392938 *. umarım mickey'e güzel bir son yazılır artık.