şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: fresta)
  • algida'nin,fiyat performans ödülünü hak eden muhtesem ürünü.
  • sadece karamelli versiyonunu istedigim dondurma..
    karamelli nefis kisim icin pis pis cikolatali dondurmali kismini yemek zorunda kaliyoruz..karamele ulasinca cocuklar gibi sen oluyoruz,o ayri..
  • kanımca çikolatalı kişiliğinden yola çıkılıp ilk başta cornetto nigger sonraları ırkçı çağrıştırımları olmasın diye yerine cornetto nogger ismi koyulan dondurma. (bkz: kaldır ellerini aşşağlık zenci)
  • çikolatalı kısmını sevmedigimden nogger yazısının sonundan acarak direk karamelli kısmına yumuldugum iki biskuvi arasına gizlenmiş harikulade lezzetli tonturma..
  • karamelli kısmını sevip kakaolu kısmını sevmediğim için almadığım yemediğim dondurmaydı. ya da yanımda kakaolu sevip karamelli sevmeyen bir insan var iken alıyordum, mutualist bir biçimde geçinip gidiyorduk. lakin şöyle bir şey varmış ki, aklım hayalim durdu, nasıl daha önce bilemedi benim aklım bunu dedim. bunu alıyorsunuz, sade neskafeye banıp banıp yiyorsunuz. ne feci bir lezzetmiş, nasıl bitmesin istermiş insan. kahve ayrı bi güzel oluyor, dondurma kendinden geçiyor, ve kakaolu kısmı yenilebilir, hatta karamellisinden daha güzel bir şey oluyor.
  • iki tarafini da sevdigim, aslen bir nutella, bir uludag limonata, bir lost vibe'inda olmasi gereken 2 tanesi bir magnum parasi etse de, bir tanesi 10 magnum tadi eden dondurma.
  • karın doyururan dondurma. dondurma sandvici.
    bitmesin istiyorum. bitmesin noolur diye diye diyorum ama bitiyor iste.
    karamelli tarafi her zaman tercih sebebi oldugundan once cikolatali kısım yenilerek zevk ertelemek mumkundur.

edit: adı da artik cornette nogger degil sanki. nogger sandwich yazmakta sadece.
  • yaz aylarında karpuz peynir en güzel yemekse bu da en güzel kahvaltıdır. bunu bilir bunu yerim sabahları.