• efsane winner in yeni adi. yeni tadi da diyebiliriz. eskiden bir tatli olarak bildigimiz tukettigimiz dondurma artik tuzlu. yani bana gore karamel ve yer fistigina bir miktar tuz cok yakisir. cok severim. ama bu oyle bisey degil. bildigin bayagi bayagi tuzlu.
  • 2.5tl ye ne yiyoruz abi biz zamanında 10 ekmek parasıydı şimdi küççücük dondurma.
  • tuzlu yer fıstığı sebebiyle şahsen beğenmediğim ürün. eski winner'da tuz tadı bu kadar baskın değildi. bunda ise yedikten sonra ağızda ciddi bir tuz tadı kalıyor. normalde snickers'ı falanda severim ama yok bu yoğun tuzlu winner hiç bana göre değil.
  • markette görünce heyecanla aldığım, yemeye başladıktan sonra hayal kırıklığı yaşatan dondurma.

adamlar bildiğin tuzlu karamelli, tuzlu fıstıklı dondurma yapmış.

zannediyorum kimselere tattırmadan piyasaya sürmüş.

bi de utanmadan magnuma yakın fiyat biçmiş.

paranızı heba etmeyin.
  • tadı hiç de fena olmayan ama fiyatı çok fazla olan nostaljik ürün. magnum'a yakın fiyat döşemişler, nostaljik falan ayağına: 2.5 tl.
    halbuki 1.5 tl cıvarında olması gerekir, şayet boyutu da oldukça ufak.
  • efsane winner dondurması şimdiki klasik, bisküvili nogger sandwich'in bire bir aynısıydı. sadece ambalajı kırmızıydı. yani şimdilerde piyasaya tekrar çıkan nogger winner'ın orijinaliyle uzaktan yakından alakası yoktur.

zaten ben de seçimlerde banana joe'ya oy verdiydim.*
  • tuzlu dondurma nedir arkadaşım? kol böreği mi bu? winnerla alakası yok. tuzu az fıstığı ele gelir cinsten filan olsaymış da belki eh. dondurma kısmı lezzetsiz saman gibi. olmamış. götürün bunu.
  • çocukluğumun dondurması. ama o eski tat pek yok gibi.
    eyyyy algida, elin değmişken banana joe'yu da geri getirseydin insafsız.
  • oylama seçeneklerinde buzzy varken buna oy verip tuzlu dondurma keyfini getirenlere selam olsun.
  • tuzlu bir dondurma; hem fiyat olarak, hem tat olarak.

fiyat olarak 2.5 çok fazla, 1.5 olması gerek. hadi taş çatlasın 2 lira.

tat olarak ise güzel, akışkan bir karameli, lezzetli bir çikolata tadı var ama tuzlu fıstık neyin nesi oluyor hakikaten?
hesabın var mı? giriş yap